Nuogą krūtinę tik spurgomis pridengęs modelis sulaukė kritikos

„Plius“ dydžio modelis Ashley Graham ne kartą ryžosi atviroms ar net provokuojančioms fotosesijoms. Ir jų visų tikslas buvo skatinti kūno natūralumą ir pagarbą visų dydžių moterims.

57

Vis dėlto šį kartą Ashley norėjo tiesiog pasismaginti, kai pusnuogė įsiamžino vaizdo įraše. Savo nuogą krūtinę ji uždengė tik spurgomis (beigeliais) ir vaizdu pasidalino socialiniuose tinkluose.

(57 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuogą krūtinę tik spurgomis pridengęs modelis sulaukė kritikos

Tik toks pokštas atsisuko prieš pačią. Moters gerbėjai supyko, teigdami, kad ji negerbia savo kūno.

Amerikietė Ashley Graham – tikra mados pasaulio sensacija. Įspūdingo grožio mergina tapo pirmuoju „Sports Illustrated“ žurnalo viršelį papuošusiu „plius dydžio“ modeliu, jos nuotraukas spausdino „Vogue“, „Elle“, „Maxim“ ir daugelis kitų žurnalų.

Reklamos kampanijose ir mados šou nuolat dalyvaujanti populiari manekenė 2013-aisiais sukūrė ir savo „plius dydžio“ apatinio trikotažo liniją. A. Graham yra aktyvi judėjimo „Health at Every Size“ (liet. „Sveikata būnant bet kokio dydžio“) rėmėja.

Pagrindinė šio judėjimo idėja - raginti žmones laikytis sveikos gyvensenos dėl geresnės savijautos ir sveikatos, o ne dėl svorio kontrolės ir išvaizdos bei mažinti diskriminaciją. Be to, A. Graham gali pasigirti ne tik sėkminga karjera, bet ir daugybe gerbėjų: jos „Instagram“ paskyrą nuolat seka daugiau kaip 1,8 mln. internautų. Ir neveltui: 28 metų gražuolė čia dalijasi išties įspūdingais kadrais!  


Rašyti komentarą...
O
Orentas
2017-03-23 18:42:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko sau modelis su lašiniais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų