Inga Jankauskaitė apie muštynes su Rimante Valiukaite: sekso scenos – mažiau ekstremalios

Vienas laukiamiausių lietuviškų filmų šiuo metu – juodoji politinė komedija „Zero III“ – jau pasiekė finišo tiesiąją. Emilio Vėlyvio režisuota kino juosta jau šią savaitę bus pradėta rodyti didžiuosiuose Lietuvos kino teatruose.

Filmo „Zero III” pristatymas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
35

Nuo ankstaus ryto filmo kūrybinė komanda kvietė į konferenciją ir pirminę filmo peržiūrą kino centre „Vingis“, kur sužibėję aktoriai su malonumu dalijosi naudinga patirtimi, iškiliausiais įspūdžiais ir akibrokštais, kurie nutiko filmavimų metu.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Filmo „Zero III” pristatymas

Aktorė Inga Jankauskaitė filme suvaidino prokurorę, turinčią slaptą ir nuodėmingą asmeninį gyvenimą. Viena įspūdingiausių kino juostos scenų – I. Jankauskaitės ir aktorės Rimantės Valiukaitės muštynės.

„Pirmajame scenarijuje muštynių nebuvo, Emilis paskambino ir paklausė, ar moku muštis. Jis norėjo daugiau dramos. Jau žinojau, kad teks. Kai gavau galutinį scenarijų, supratau, kad nepraslysiu, bus tikros rimtos muštynės, reikėjo dirbti su kaskadininkais“, - scenos akimirkomis dalijosi I. Jankauskaitė.

„Sekso scenos būna mažiau ekstremalios, nei ši“, - pridėjo aktorė.

Filmo „Zero III” pristatymas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Apie „Zero III“

Naujasis E. Vėlyvio filmas „Zero III“ pačiomis ryškiausiomis spalvomis piešia Lietuvos politiką, žiniasklaidą, verslą, elitą ir ryšius, apie kuriuos geriau nežinoti. E. Vėlyvis žiūrovams žada neišnarpliojamą aistrų ir interesų kokteilį, pagardintą paleistuvystės ir korupcijos prieskoniais. Pagaliau bus atskleista, kaip iš tiesų funkcionuoja Lietuvos valstybė.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Zero 3" filmavimas TV3 žinių studijoje

Naujoje filmo dalyje pamatysite pamėgtus aktorius – Ingą Jankauskaitę, Ramūną Cicėną, Rimantę Valiukaitę, Gytį Ivanauską, Mindaugą Papinigį, Kęstutį Jakštą, Ramūną Rudoką, Andrių Bialobžeskį ir kt. Režisierius kino juostą pagyvino ir kitomis pramogų pasaulio žvaigždėmis – Juozu Statkevičiumi, Egidijumi Dragūnu-Selu.

Tai ketvirtasis Lietuvoje kuriamas pilnametražis režisieriaus E. Vėlyvio filmas, pirmieji – „Zero“, „Zero II“ ir „Redirected / Už Lietuvą!“ – Lietuvoje susilaukė milžiniško žiūrovų dėmesio.  


Rašyti komentarą...
D
Dulkutis
2017-01-27 09:25:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kurvytes sitos aktores ir kine ir gyvenime.Aktoryste tokia profesija kad reikia dulkintis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų