Emilio Vėlyvio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Emilio Vėlyvio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Emilio Vėlyvio“.

Gimtadienį švenčiantis Juodeika – apie praėjusius metus ir ateities planus: prakalbo apie didžiausią dovaną

Televizijos laidų prodiuseris ir aktorius Gediminas Juodeika šiandien švenčia 49-ąjį gimtadienį. Vyras šventę pasitinka itin darbingomis nuotaikomis – gyvena naujo serialo kūrimu ir sako, kad laikas, praleistas su kūrybine komanda – geriausia dovana.  G. Juodeika sako, gimtadienį švenčiantis darbuose – šiuo metu užsiima nauju projektu: „Šventė yra toks dalykas – labai džiugu, kad su kiekvienais metais draugų ratas tik didėja.
2021-07-12

Internetą sudrebino apie suktines dainuojantys ir pareigūnų aprangą vilkintys vyrai: pasisakė ir policija

Visą savaitgalį socialinius tinklus drebina vaizdo įrašas, kuriame matomi neva policijos pareigūnai, besiliksminantys automobilyje ir dainuojantys apie „kasiakus“.  Tiesa, pasirodo, kad iš tiesų tai tėra aktoriai, vaidinantys Emilio Vėlyvio juostoje „Piktųjų karta“. Vis dėlto, kaip naujienų portalui tv3.lt sakė Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis, apie tai, kad čia – aktoriai, supranta tikrai ne visi.
2021-01-18

Projekto „X faktorius. Žvaigždės“ superfinalo šešetas – kuris dalyvis nugalės?

Šį vakarą – populiariojo TV3 televizijos projekto „X faktorius. Žvaigždės“ superfinalas. Jo metu šešios garsenybės kovos dėl geriausiojo vardo. Laukia įspūdinga, nepamirštamų pasirodymų ir noro nugalėti nuspalvinta laida. Pagrindinis šou prizas – savaitės atostogos dviem asmenims poilsio komplekse „Esperanza Resort & SPA“. Trakų rajone įsikūrusiame prabangiame viešbutyje lauks tikros svajonių atostogos. Nugalėtojas galės mėgautis didžiule pramogų įvairove.
2020-11-15

Didžiausia interneto televizijos platforma Baltijos šalyse – „Go3“ peržengė 130 tūkstančių vartotojų ribą

Didžiausioje vaizdo transliacijų internetu platforma Baltijos šalyse – Go3 pritraukė 130 tūkstančių klientų, praėjus vos pusmečiui nuo jos pristatymo. Simbolinis vartotojų skaičius pasiektas birželio pradžioje, taip pažymint ypač spartų platformos augimą. Kiekvieną savaitę prie naujos kartos platformos prisijungia apie 5000 naujų žiūrovų.   2020 m. I ketv. Go3 vieno vartotojo vidutinis žiūrėjimo laikas padidėjo 15 proc., o prenumeratų  užsakymai padaugėjo net 25 proc.
2020-06-15

Šiandien pradės rodyti serialą „Mano meilė karantinas“: įdomūs faktai iš filmavimo aikštelės

Šiandien, nuo 17 val. Lietuvos žiūrovai galės pamatyti pirmąją didžiausios vaizdo transliacijų internetu platformos Baltijos šalyse – Go3 originalaus turinio serialo „Mano meilė karantinas“ seriją. Šis serialas apie tai, ką mes visi išgyvenome ir patyrėme, bet istorija pateikta per stiprią režisieriaus Emilio Vėlyvio humoro prizmę, tad tikrai privers nusišypsoti daugelį. Kiekvieną pirmadienio vakarą platformos Go3 žiūrovai išvys po naują nuotykių komedijos seriją.
2020-06-08

Bružas apie karantino įkvėpto serialo filmavimus: jame mes gyvenam kaip šeima

Jau visai netrukus Baltijos šalyse vaizdo transliacijų internetu platformoje „Go3“ žiūrovai galės išvysti naują, Emilio Vėlyvio režisuotą komišką serialą „Mano meilė karantinas“. Vieną pagrindinių vaidmenų atliekantis aktorius Audrius Bružas neslepia, jog šio serialo filmavimas karantino sąlygomis ne tik suartino kolegas ir įkvėpė kūrybai, bet ir padovanojo ne vieną kuriozinę situaciją.
2020-06-05

Žiurauskas prabilo apie draugystę: atskleidė, kas jam svarbiausia

Jau kitą pirmadienį (birželio 8 d.) didžiausios Baltijos šalyse vaizdo transliacijų internetu platformos Go3 žiūrovai išvys naują, vieno žinomiausių Lietuvos režisierių Emilio Vėlyvio režisuotą serialą „Mano meilė karantinas“. 10-ties dalių nuotykių komedija žada ne tik didelę humoro dozę, bet ir nustebinti dabartinių gyvenimo aktualijų įkvėpta originalia istorija.
2020-06-03

Režisierius Emilis Vėlyvis kuria serialą apie karantiną

Birželio 8 d. Lietuvoje didžiausios vaizdo transliacijų internetu platformos Go3 žiūrovai galės pamatyti vieną pirmųjų pasaulyje serialų apie karantiną. Naujas režisieriaus Emilio Vėlyvio 10-ties dalių serialas „Mano meilė karantinas“ nustebins originalia istorija ir garantuos humoro dozę, net patiems rimčiausiems. Dabartinių gyvenimo aktualijų įkvėptą nuotykių komediją pristato Go3 platforma.
2020-05-26

Skaudi žinia filmo „Redirected/Už Lietuvą!“ žvaigždės šeimoje: išgyvena artimojo netektį

Garsaus aktoriaus ir futbolo žaidėjo Vinnie Joneso šeima išgyvena skaudžią netektį. Šeštadienį, po šešerių metų kovos su odos vėžiu mirė aktoriaus žmona Tanya. Moteriai buvo 53-eji, Vinnie šalia žmonos buvo iki paskutinės minutės. Aktoriaus šeima prašo gerbti jų privatumą ir žmonos atminimą šiuo sunkiu jiems metu, rašo people.com Pora susituokė 1994-aisiais, susilaukė sūnaus Aarono Ellistono Joneso, šiam dabar 28-eri.
2019-07-09

Emeritą supykdė Dragūno personažas: „Selas tyčiojasi iš Dievo“

Šiuo metu didžiausiose šalies arenose vykstantis juodojo humor šou „Zero Live Show“ sulaukė dviprasmiškų vertinimų – kol vieni juokiasi iš režisieriaus Emilio Vėlyvio darbo, kiti nenustoja piktintis. Šis renginys, kurio vienas pagrindinių aktorių Egidijus Draugūnas-SEL, nemenkai supykdė ir Panevėžio vyskupą emeritą Joną Kaunecką. Garsaus atlikėjo kuriamas Dievo personažas sulaukė nemenko susidomėjimo, tačiau tai, pasak emerito, didžiulė šventvagystė.
2018-10-28
REKLAMA
REKLAMA

Retai viešumoje matoma Jakutienė atskleidė, kur niekuomet nesilankytų

Ketvirtadienio vakarą sostinę sudrebino ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Jos nepraleido daugybė žinomų žmonių, tarp kurių – ir retai matyti veidai. Kartu su drauge čia apsilankė ir „Dolce Vitta Boutique“ savininkė Vita Jakutienė. Žinoma moteris neslėpė, kad kruopščiai atsirenka, kokiuose renginiuose pasirodyti. „Čia atėjau palaikyti daug žinomų žmonių – malonu, kad kažkas kažką daro.
2018-10-12

Sostinę sudrebino „Zero Live Show“: nuogybės, cirkas ir vestuvės vienoje scenoje

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Progos pamatyti įspūdingą šou nepraleido ir daugybė žinomų veidų, o kai kurie jų netgi pasirodė scenoje. „ba.“, Monika Pundziūtė-Monique, Inga Jankauskaitė, Egidijus Dragūnas-SEL, Rolandas Mackevičius – tai tik dalis garsenybių, kurios pasirodė ant scenos. „Zero Live Show“ kuriama vientisa siužetinė linija atspindės 30 pastarųjų Lietuvos metų.
2018-10-11

Garsenybes sudominusiame šou – ir retai viešumoje su mylimuoju pasirodanti K. Meschino

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Jos nepraleido ir daugybė žinomų veidų. Tarp jų – ir Gintarė Gurevičiūtė su mylimuoju, Monika Šalčiūtė, Saugirdas Vaitulionis, Simona Starkutė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Vita Jakutienė, Donata Gutauskienė-Laisva, Naglis Bierancas, Marija Grabštaitė, Mantas ir Indrė Stonkai, Mantas Katleris ir Aistė Kabašinskaitė bei daugelis kitų.
2018-10-11

Skandalingo šou premjeroje – būrys garsenybių: reginio nepraleido ir M. Šalčiūtė su draugu

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Jos nepraleido ir daugybė žinomų veidų. Tarp jų – ir Gintarė Gurevičiūtė su mylimuoju, Monika Šalčiūtė, Saugirdas Vaitulionis, Simona Starkutė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Karolina Meschino su naujuoju širdies draugu, Donata Gutauskienė-Laisva, Naglis Bierancas, Marija Grabštaitė, Mantas ir Indrė Stonkai, Mantas Katleris bei daugelis kitų.
2018-10-11

Įvaizdį kardinaliai pakeitęs E. Dragūnas įsiamžino ant unitazo: ar atpažinsite?

Ant unitazo sėdintis, baltai apsirengęs ir erškėčių vainiką ant galvos dėvintis SEL grupės lyderis Egidijus Dragūnas – tokiomis scenomis baigėsi „Zero Live Show” filmavimas, rašoma pranešime spaudai.
2018-09-29

Emilis Vėlyvis „Zero Live Show“ metu Egidijui Dragūnui patikėjo itin svarbų vaidmenį

Vilniaus „Siemens“ arenoje, kur spalio 11 d. įvyks Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera, vienas po kito uždaromi tribūnų sektoriai, nes bilietų į juos jau nėra.
2018-09-28

Emigrantai pilnomis salėmis įvertino „Zero III”: pagaliau nebijoma kalbėti apie realią situaciją

Nuo Vasario 16-osios D. Britanijos, Airijos ir Norvegijos kino teatruose čia gyvenantys lietuviai gali pamatyti naujausią režisieriaus Emilio Vėlyvio filmą „Zero III”. Vien per pirmuosius du savaitgalius D. Britanijoje ir Airijoje „Zero III” į kino teatrus pritraukė daugiau nei 12 tūkst. lietuvių, ir tai parodo, kad politinės Lietuvos korupcijos tema jiems vis dar yra aktuali. Kai kurie jų po seanso neslėpė, kad tai buvo viena iš priežasčių apsispręsti emigruoti.
2017-02-28

Lolita scenoje tapęs Gytis Ivanauskas: su aukštakulniais jau kaip su šlepetėmis

Apie naujojo Emilio Vėlyvio filmo „Zero III“ ir nacionalinių „Eurovizijos“ atrankų žvaigždę Lolitą girdėjo jau kone kiekvienas. Ekstravagantiškas aktoriaus ir choreografo Gyčio Ivanausko sceninis amplua gali ir šokiruoti, tačiau tai – vienas Lolitos sumanytojų tikslų. Apsilankę kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“, naujosios žvaigždės prodiuseriai pasakos, kad lietuviams itin trūksta drąsos ir ryžto. Jau šį šeštadienį 9 val.
2017-01-27

Paplūdimyje užfiksuotas Egidijus Dragūnas – nepriekaištingos formos

2016-ieji metai atlikėjui Egidijui Dragūnui buvo kaip niekad įtempti. Koncertai Lietuvoje ir užsienyje, vaidmuo Emilio Vėlyvio filme „Zero III“ ir nesklandumai su policija. Tad panašu, kad žinomas vyras nusprendė pabėgti nuo darbų ir kartu su mylimąja Eleonora Sebrova bei sūnumi iškeliavo po pasaulį. Egidijaus atostogos prasidėjo Dubajuje, kur atlikėjas sutiko kitą garsią porą – Daina ir Antaną Bosus. Vis dėlto kelionė tęsėsi, todėl vyras pajudėjo į egzotiškesnius kraštus.
2017-01-27

Filmo „Zero III” premjeroje išvysite garsiausius Lietuvos žmones

Šiandien raudonojo kilimo premjera svečiams, o nuo penktadienio ir visuose kino teatruose pradedamas rodyti naujausias režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Zero III”. Per rekordiškai trumpą laiką – vos mažiau nei pusmetį – sukurta juosta, režisieriaus teigimu, bus pirmas filmas politine tema Lietuvos istorijoje.
2017-01-24

Inga Jankauskaitė apie muštynes su Rimante Valiukaite: sekso scenos – mažiau ekstremalios

Vienas laukiamiausių lietuviškų filmų šiuo metu – juodoji politinė komedija „Zero III“ – jau pasiekė finišo tiesiąją. Emilio Vėlyvio režisuota kino juosta jau šią savaitę bus pradėta rodyti didžiuosiuose Lietuvos kino teatruose. Nuo ankstaus ryto filmo kūrybinė komanda kvietė į konferenciją ir pirminę filmo peržiūrą kino centre „Vingis“, kur sužibėję aktoriai su malonumu dalijosi naudinga patirtimi, iškiliausiais įspūdžiais ir akibrokštais, kurie nutiko filmavimų metu.
2017-01-24

„Zero III“ vaidinsiantis Juozas Statkevičius: keiksmažodžiai davatkoms pjauna ausį

Naujų iššūkių nebijantis rūbų dizaineris Juozas Statkevičius, nepaisant įtempto grafiko kuriant naują kolekciją, rado laiko ir netrukus debiutuos kaip aktorius – 2017 sausio 27 d. kino teatruose pasirodysiančiame režisieriaus Emilio Vėlyvio filme „Zero III“ jis suvaidins trumpą, bet ryškų vaidmenį.
2016-11-18

Sel‘as pareiškė sulaukęs pasiūlymo užimti aukštą postą Vyriausybėje: pinigai man patinka

Socialiniame tinkle „Facebook“ pasklido vaizdo įrašas, kuriame vienas populiariausių šalies atlikėjų Egidijus Dragūnas prakalbo apie galimus karjeros pokyčius. „Skambino ir Karbauskis (Ramūnas Karbauskis – Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas), ir Skvernelis (Saulius Skvernelis – aut. past.), pasiūlė tikrai atsakingą postą – finansų ministro. Aš tikrai sutiksiu, nes pinigai man patinka. Daug pinigų man patinka.
2016-10-28

Džiugios naujienos „Zero“ gerbėjams: pradedama filmuoti trečioji dalis

Režisierius Emilis Vėlyvis šiandien kartu su filmo „Zero III“ aktoriais tik prašvitus sudaužė simbolinę filmo pradžios lėkštę. Ši kino pasaulio tradicija paskelbė naujos „Zero“ trilogijos dalies filmavimą pradėtu. Pagrindinis tęsinio skirtumas nuo ankstesnių „Zero“ dalių – naujas žanras Lietuvoje – juodoji politinė komedija. Paklaustas, ar naujame filme bus Lietuvos politikos aktualijų, E. Vėlyvis neslėpė idėjų sėmęsis būtent iš politikų.
2016-10-08

Aktoriaus karjeros siekiančiam Žilvinui Tratui – įspūdingas vaidmuo

Net 3 milijonus eurų kainavusiame režisieriaus Emilio Vėlyvio filmo „Nakties sergėtojai“ pastatyme (palyginimui kino juostų „Tadas Blinda“ biudžetas buvo apie 1 mln. eurų, „Redirected“ – apie 860 tūkst. eurų) vaidina ir lietuvis aktorius bei modelis Žilvinas Tratas. Jau kurį laiką Žilvinas prisistato kaip James Tratas, tokį vardą pasirinko dėl karjeros užsienyje – aktorius gyveno ir filmavosi Čekijoje, Rusijoje, Didžiojoje Britanijoje.
2016-09-05

Emilio Vėlyvio triumfas ant raudonojo kilimo Maskvoje

Emilio Vėlyvio tamsos būtybės pasirodė viešumoje, Maskvoje įvyko pirmoji filmo „Nakties sergėtojai“ raudonojo kilimo premjera! Joje dalyvavo filmo kūrėjai: režisierius, prodiuseriai, vaidinę aktoriai bei Rusijos pramogų pasaulio žvaigždės, kurie liko filmu sužavėti ir audringai sveikino visą komandą. Prieš pat premjerą telefonu pakalbintas režisierius Emilis Vėlyvis neslėpė nekantraujantis išvysti savo kūrinį didžiajame ekrane.
2016-08-18

Emilis Vėlyvis pristato Lietuvai filmo „Nakties sergėtojai“ anonsą

Dienos naujiena iš Emilio Vėlyvio filmo „Nakties sergėtojai“ fronto: jau baigtas ir kino žiūrovams pristatomas lietuviškai dubliuotas filmo anonsas. Įspūdingas veiksmo, specialiųjų efektų ir gausus kompiuterinės grafikos fantastinis filmas Lietuvos kino teatrus pasieks rugsėjo 2 d. Rusijoje statomas ir lietuviškai „Garsų pasaulio įrašų“ studijoje įgarsinamas E. Vėlyvio filmas – rimtas žingsnis režisieriaus kūrybinėje biografijoje.
2016-08-17

Mindaugas Papinigis: ar tai būtų Romeo, ar „marozas“ – vaidinti man visada malonu

Aktorius Mindaugas Papinigis kino ar televizijos ekranuose dažniausiai matomas panašiuose amplua. Prodiuseriai žinomą vyrą dažniausiai kviečia vaidinti niekšelius, liaudyje vadinamus „marozais“. Nieko nuostabaus, kad aktualijų serialo „Apie mus ir Kazlauskus“ kūrybinė komanda suvaidinti tokio tipo personažą pakvietė kaip tik šį aktorių. M. Papinigis seriale „Apie mus ir Kazlauskus“ nusifilmavo vienoje scenoje su aktoriumi Aisčiu Mickevičiumi.
2016-04-04

Pirmieji įspūdžiai po bandomosios E. Vėlyvio filmo „Redirected“ peržiūros: bus skandalas

Praėjus beveik metams nuo režisieriaus Emilio Vėlyvio filmo „Redirected“ filmavimo Lietuvoje pabaigos ir iki premjeros likus vos4 mėnesiams, filmo komanda bando apibendrinti kūrybinį procesą: savo požiūriu į aplinką lieka ištikima sau, negaili karčių žodžių nei lietuviškam kinui, nei Lietuvai, nei sau patiems.
2013-09-10

„Redirected“ filmo anonsas sulaukė užsienio televizijų dėmesio

Žinia apie naujausią Emilio Vėlyvio filmą „Redirected“ jau sklinda ir užsienyje. Tūkstančių interneto lankytojų peržiūrų sulaukęs filmo anonsas patraukė ir Rumunijos televizijos dėmesį.
2013-05-24

Tapęs tėčiu M. Stonkus šokių projektui ruošis naktimis

Prieš dvi savaites dukters pirmagimės sulaukęs aktorius Mantas Stonkus kuriam laikui nutraukė pasirengimus LNK šokių projektui „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“. Būtų jau dabar praėjęs šokti, bet traumą patyrė jo partnerė Ala Karpenko. Ala jau sveiksta, bet nuo pirmadienio Mantas Stonkus pradės filmuotis Emilio Vėlyvio filme „Flight Redirected“. Numatomos net dvi savaitės filmavimų – Manto rolė ne pagrindinė, bet nemaža.
2012-08-03
Į viršų