Sultingų formų Iskra Lawrence apkaltinta fotošopo naudojimu – modelis rėžė atkirtį

Siekiantys tobulybės ir savo išvaizda visuomet nepatenkintieji turėtų nusiraminti. Pasirodo, patyčių sulaukia net modeliai. Su garsiomis kompanijomis dirbanti manekenė Iskra Lawrence tikina, kad jau pavargo būti vadinama „stora kiaule“. Interneto komentatoriai neužsičiaupdami peikia ją dėl „didelių apimčių“.

 Iskra Lawrence (nuotr. Instagram)
83

Supratusi, kad visiems įtikti yra tiesiog beviltiška, Iskra kritikams atsikirto žavėtis verčiančia žinute „Instagram“ tinkle:

„Yra tarpas kojų, ar nėra – koks skirtumas. Kiekvienas iš mūsų norime skirtingų dalykų, ir gerai! Nes mes visi esame skirtingi. Būsiu pirma, kuri pasakys, jog puikios nuotraukos gimsta dėka gero apšvietimo ir kampo. Atminkite, kad tai, ką matote socialinėje medijoje nėra realybė, todėl neleiskite, kad nuotraukos internete jus verstų jaustis mažiau pasitikinčiais savimi. Jūs esate sukurti būti savimi, jūsų kūnas yra jūsų namai, todėl gerbkite jį. Kuomet tai priimi – nutinka nuostabūs dalykai“, - savo socialinio tinklo anketoje mintis dėstė ji.

REKLAMA

Šiuo savo komentaru mergina norėjo apsiginti kaltinimui, jog ji neva savo nuotraukas retušuoja fotošopu bei dailina sako kūno linijas.

(83 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apvalių formų modelis Iskra Lawrence rėžė atkirtį kritikams

tv3.lt primena, kad visai neseniai modelis pasidalijo dar vienu atkirčiu kritikams – vaizdo įrašu, kuriame ji, prisidengusi tik apatiniu trikotažu, godžiai kramsnoja traškučius. Ir visa tai – labai lėtu tempu.

Dėl apvalesnių klubų ji labai dažnai sulaukia nemalonių komentarų. Vienas drąsuolis internete ją pavadino „stora karve“. Jo nuomone, plius modeliai propaguoja nutukimą, sako, kad šios turėtų nustoti maitintis „McDonald‘s“ ir nebevalgyti tiek bulvių traškučių.

 Iskra Lawrence (nuotr. Instagram)

Štai tuomet manekenei ir kilo vaizdo įrašo idėja. „Tai skirta visiems, kurie kada nors buvo pavadinti storais. Nuomonės, kaip analinės angos – visi jas turi“, – nusifilmavusi kaip godžiai triauškina traškučius vaizdo įrašą pakomentavo manekenė.

„Dėl to tikrai nežadu sustoti maitintis. Valgau tai, ko užsimanau. Kramsnoju traškučius, bet ir pasigaminu kažką sveiko namuose. Taip pat reguliariai mankštinuosi. Ši žinutė yra skirta tiems, kuriems nusispjaut į kitų nuomonę. Tik tu pats žinai, kokia yra tavo tikroji vertė“, – sakė mergina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų