„Ekstrasensų mūšio“ finale – akistata su išėjusiais anapus

Pirmojo Baltijos kanalo „Ekstrasensų mūšis. Kontinentų kova“ finalas bus išties įspūdingas. Keturių stipriausių pasaulio ekstrasensų laukia sunkiausi išbandymai šiame sezone. Viktoras Aleksandrovskis iš Kazachstano, Maja Dzidzišvili iš Gruzijos, Di Kler iš Jamaikos ir Jelena Kurilova iš Ukrainos – tik per mažą žingsnelį nuo pergalės. Kam atiteks pagrindinis mistinio šou prizas, paaiškės jau šį šeštadienį 20:30 per PBK.

Jei visą gyvenimą kažko bijosi – tai vieną dieną tai būtinai nutiks. Taip nutiko Inai Drozd. Ji prarado tai, kas brangiausia gyvenime. Jos sūnelis numirė motinai ant rankų. Tai nutiko berniuko gimtadienio išvakarėse, Eduardui turėjo sukakti šešeri. Visa šeima ruošėsi šventei.

„Jis džiaugėsi: „Rytoj mano gimimo diena. Į sodą išnešiu tortą su šešiomis žvakutėmis“, –pasakoja berniuko mama.

Deja, iki taip lauktos šventės berniukas neišgyveno. Tortas taip ir liko, o žvakutės buvo išdalintos vaikams per jo laidotuves. Mažyliui staiga pasidarė negera. „Greitoji“, kaip teigia artimieji, atvyko pavėluotai. Nepadėjo nei dirbtinis kvėpavimas, nei širdies masažas. Anot medicininės ekspertizės išvadų – mažasis Eduardas mirė nuo mechaninės asfiksijos. Paprastai tariant – užduso prarijęs kanceliarinį smeigtuką.

REKLAMA

Nuo kraupios netekties praėjo pusmetis, o berniuko artimieji iki šiol nesupranta, iš kur atsirado tas nelemtas smeigtukas jų namuose. Kaip viskas įvyko? Skausmo palaužta šeima atsakymų tikisi iš ekstrasensų mūšio finalininkų.

Baisu, kai miršta vaikai, bet dar baisiau, kai iš gyvenimo jie išeina savo noru. Kodėl jų sulaikyti nesugeba net patys artimiausi žmonės ir kokios priežastys pastūmėja lemtingam žingsniui?

Kijevietė Agnesa pradingo kelios dienos iki savo dvidešimtojo gimtadienio. Močiutė, su kuria gyveno mergina, tragiško įvykio išvakarėse susapnavo pranašingą sapną: „Nakties viduryje pasirodo juodai apsirengusi mano anūkė ir sako: „Greitai mirsiu“. Aš prabudau ir iš siaubo daugiau užmigti nebepajėgiau“, – pasakoja senutė.

Merginą rado tik po trijų savaičių, už miesto. Ji pasikorė. Teisėsaugininkai jokių prievartos žymių neaptiko, tačiau artimieji netiki savižudybės versija.

Maksimaliai sunkūs išbandymai – akistata su išėjusiais anapus – ekstrasensų laukia šio sezono finale. Kuriam gros pergalės fanfaros ir atiteks nugalėtojo laurai – paaiškės jau šį šeštadienį paskutinėje ir svarbiausioje „Ekstrasensų mūšis. Kontinentų kova“ laidoje per Pirmąjį Baltijos kanalą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų