„Ekstrasensų mūšio“ pusfinalyje – keturi stipriausi pasaulio ekstrasensai

Šį šeštadienį Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovų laukia mistinio šou „Ekstrasensų mūšis. Kontinentų kova“  pusfinalis. Projekte liko keturi patys stipriausi dalyviai. Šiame, itin sudėtingais išbandymais garsiame sezone, laidos dalyviams teko šifruoti kompiuterių kalbą, infraraudonųjų spindulių kodus ir net žmogaus šešėlį. Tad ir priešpaskutinės laidos užduotys žada būti ypač sunkios.

Ekstrasensai turės apibūdinti žmogų pagal jo pirštų atspaudus. Todėl likę stipriausi keturi aiškiaregiai apsilankys apklausų kambaryje. Dalyviai nežinos, kad išbandymo herojus – jų kolega ir žmogus, kurį žino „Ekstrasensų mūšio“ žiūrovai. Ar pavyks aiškiaregiams atskleisti naujų, dar nežinomų faktų apie gerai žinomo žmogaus gyvenimą?

Išbandymą pradės Di Kler iš Jamaikos: „Jo mama ilgai negalėjo pastoti. Moteris turėjo bėdų su sveikata, tačiau labai daug meldėsi. Pagaliau ji pagimdė. Tas vaikelis – lyg iškentėta svajonė“. Keisčiausia, kad išvertus laidos herojaus vardą iš arabų kalbos, jis reiškia „svajonė“.

REKLAMA

Ne mažiau intriguojanti ir kita pusfinalio užduotis mistinio šou dalyviams. Tikriausiai daugeliui nors kartą gyvenime teko patirti jausmą, lyg tave kažkas stebi – pro langą, durų plyšį ar slapta kamera. Šį šeštadienį tokį nelabai malonų jausmą teks patirti PBK „Ekstrasensų mūšis. Kontinentų kova“ dalyviams. Į juos nukryps nepataisomo skeptiko žvilgsnis, kuris bet kam galėtų įvaryti nervų priepuolį.

Pirmojo išbandymo metu laidos ekstrasensus „stebės“ penkios vaizdo kameros. Stebėtojo vaidmenyje – žmogus, kurį dalyviai matys ekrane. Aiškiaregiams reikės įvardinti, kuri kamera iš penkių juos stebi.  „Tam, kad užduotis būtų dar sudėtingesnė, kompiuteriu pakeitėme stebėtojo balsą. Ekstrasensai galės pasikliauti tik išplaukusiu vaizdu ekrane. Juk žmogaus atvaizdas irgi išskiria energiją“, –  pasakoja projekto autoriai.

Pirmoji atspėti, koks svečias kitapus ekrano, pabandys Maja Dzilzišvili iš Gruzijos. Moteris nenutuokė, kad paslaptingasis mūšio herojus – jos kraštietis. „Jūs – vyras. Maždaug keturiasdešimties metų amžiaus. Matau daug skandalų, pykčių, bet esate teisingas žmogus. Matau Gruziją, savo gimtąjį kraštą, tačiau jaučiu, kad palikote tėvynę. Jūsų specialybė – žurnalistas. Dirbate televizijoje“, – ne tik patį herojų, bet ir laidos kūrėjus suglumino gruzinė.

Pagal tokį tikslų apibūdinimą nesunku suprasti, kas šis žmogus. Tai – skandalingasis intelektualas Otaras Kušanašvilis. „Atvirai tariant, nuo žodžio „ekstrasensas“ mane pykina. Nei Ukrainoje, nei Amerikoje, nei Gvinėjoje taip save vadinantys žmonės man pasitikėjimo nesukelia“, – prisipažįsta šoumenas.

Ar pakeis Gruzijos garsenybė savo nuomonę po išbandymo, sužinosime jau šį šeštadienį 20:30 projekto „Ekstrasensų mūšis. Kontinentų kova“ pusfinalye per Pirmąjį Baltijos kanalą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų