Šešiametį milžiniškas apgamas pavertė vėžliuku nindze

Berniukas su milžinišku apgamu, primenančiu vėžlio kiautą, šiandien Britanijos chirurgo dėka gali gyventi normalų gyvenimą. Šešerių metų Didier Montalvo iš Kolumbijos turėjo itin retą sutrikimą, įgimtą melanocitinį apgamą, kuris su lauku galėjo išsivystyti į piktybinį apgamą.

Berniuko šeima yra labai prietaringa, jie teigė, kad Didier gimė su šiuo apgamu, nes buvo pradėtas per užtemimą. Jie tikėjo, kad berniukas yra apsėstas blogųjų jėgų. Tačiau pasak medikų, tai dėl embriono odos ląstelių pakitimo jo vystymosi metu.

„Aš noriu užaugti. Bet apgamas man trukdo“, - taip dar prieš operaciją kalbėjo šešiametis.

Berniukas su apgamu (nuotr. Gamintojo)Berniukas su apgamu (nuotr. Gamintojo)

Laimei, plastikos chirurgas Neilas Bulstrodas, panaikinęs milžinišką apgamą nuo berniuko nugaros, suteikė jam daugiau laisvės ir pasitikėjimo savimi. Gydytojas buvo nuskraidintas į Kolumbijos sostinę Bogotą, kur drauge su kitais medikais pašalino nuo gimimo esančią ataugą.

REKLAMA

Daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia.

„Didier atvejis sudėtingiausias kokį man kada nors teko matyti. Trys ketvirčiai jo kūno buvo padengti šiuo apgamu. Berniukas išgyveno ne vieną skausmingą operaciją, bet, akivaizdu, kad buvo verta“, - sako gydytojas Bulsrodas.

Ponas Bulstrodas yra komplikuotų apgamų šalinimo ekspertas. Per metus jis atlieka apie 40 įgimtų melanocitinių apgamų šalinimo operacijų ligoninėje Didžiojoje Ormondo gatvėje. Pats gydytojas tikina, kad pastarasis atvejis jam buvo puiki nauja patirtis.


Rašyti komentarą...
J
Judita
2012-04-26 22:44:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
As maciau sita laida per anglijos televizija : ) bet jam visa ta sarva nupjiove : ) ir pradejo eiti i mokykla kaip jis norejo : )
Atsakyti
0

r
rasdavsda
2012-05-05 10:46:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
koks grazus vaikas :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų