Muzikiniame šou nugalėjusi Daikerytė džiaugiasi gerbėjų simpatijomis: „Jei ne padaryta pertrauka, nebūčiau į sceną grįžusi su trenksmu“

Po ilgos pertraukos į muzikos pasaulį žinoma verslininkė, grožio studijos įkūrėja Milita Daikerytė sugrįžo su dideliu trenksmu. Ji laimėjo muzikinį šou „X faktorius. Žvaigždės“, o jame pelnytos gerbėjų simpatijos tik paskatino merginą daugiau savęs atiduoti kūrybai ir toliau džiuginti klausytojus dainomis.

18

Šį, kaip ir kiekvieną šeštadienį, TV3 televizijos žiūrovus žadins ir iš lovų į virtuvę keliauti ragins kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Muzikiniame šou nugalėjusi M. Daikerytė džiaugiasi gerbėjų simpatijomis: „Jei ne padaryta pertrauka, nebūčiau į sceną grįžusi su trenksmu“

Naujojo sezono studijoje, įkurtoje „Vokė-III“ baldų salone, gastronominių skonių dvikovoje susirungs seserys – Milita ir Silvija Daikerytės, na, o jų sugebėjimus įvertinti atvyks gero maisto žinovė, jų bičiulė TV laidų prodiuserė Vaida Skaisgirė.

Burtai lems, jog Milita kartu su šrilankiečiu šefu Dilanu Dampella Gamage keps pievagrybiais ir sūriu užkeptą jautienos didkepsnį ir patieks jį su grilintomis daržovėmis, o Silvija, padedama kulinarinės Ilonos Juciūtė-Čibirkienės, ruoš jautienos tartarą arba dar kitaip vadinamą žalios mėsos kapotinį.

Nuo vaikystės dainuojanti Milita Daikerytė kuriam laikui buvo dingusi iš Lietuvos muzikos pasaulio padangės ir visą savo dėmesį skyrė verslui, vizažo įgūdžiams bei grožio studijos įkūrimui. Tačiau padaryta pertrauka leido merginai susidėlioti naujus tikslus ir jų paskatinta Milita grįžo į muzikos pasaulį su dideliu trenksmu – ji pelnė muzikinį projekto „X faktorius. Žvaigždės“ nugalėtojos titulą.

„Tai buvo ne kiek šlovė, kiek didelis įvertinimas ir svarbus žiūrovų žingsnis į mano pusę. Dainuoti pradėjau dar vaikystėje, be didelių tikslų. Tai nebuvo siekis techniškai profesionaliai dainuoti, labiau noras save realizuoti ir tobulėti. O tuomet įvyko penkių metų pertrauka ir jeigu ne ji, ko gero nebūčiau sugrįžusi į sceną su tokiu trenksmu“, - laidoje pasakos Milita.

Vis tik, net ir sugrįžus muzikinei veiklai, Milita tikina nežadanti nustoti vystyti savo verslų – šiandien mergina didžiuojasi net dvejomis „Studio M“ grožio studijomis, kuriose kartu su sese ir didele komanda puoselėja klienčių išvaizdą.

REKLAMA

„Aš jau padariau tą pasirinkimą gyvenime ir jis yra ne vien tik apie mane, bet ir apie mano visą komandą. Po nugalėjimo projekte, kartu su kolegomis juokavome, kad savo klientėms, o ypač būsimoms nuotaikoms, galėsime sukurti paslaugų paketą – vestuvinis makiažas + vestuvių ceremonijos daina“, - juoksis Milita.

Mergina pripažįsta, jog siekti savų tikslų ją visuomet paskatina šeimos palaikymas. Milita neslepia ir didelio dėkingumo savo sesei Silvija, kuri, anot Militos, yra tas žmogus, kuris neleis jos verslui žlugti, net jeigu ir ji daugiau dėmesio ims skirti muzikai. Plaukų stiliste dirbanti

Silvija Daikerytė džiaugiasi tokiu sesės pasitikėjimu ir laidoje žiūrovams atskleis naujausias plaukų tendencijas

„Į madą grįžta natūralios plaukų spalvos. Praėjusiais metais buvo mada plaukų šaknis dažyti tamsiau, o galus – šviesiau. Tačiau šiemet tendencijos grįžta į vieną spalvą. Ji gali būti tiek šalta, tiek šilta, svarbiausia, kuo natūralesnė“, - tvirtins Silvija.

Be jaukių pokalbių, šeštadienį „Virtuvės istorijų“ laidoje laukia ir azartiška gastronominė dvikova, kurios teisėja – gero maisto gurmanė, TV laidų prodiuserė Vaida Skaisgirė. Moteris pasakoja šiek tiek liūdinti, kad karantinas pakoregavo ne vieną suplanuotą idėją, tačiau tikisi, jog prasidėję nauji metai greitai atneš naujų vėjų į gyvenimą.

„Dabar gyvenu džiaugsmingu naujumo pojūčiu: neseniai atšvenčiau 30-tąjį gimtadienį, įsirenginėju naujus namus, ne vienerius metus vykstantys projektai sėkmingai tęsiasi toliau, o ir naujos idėjos niekada neapleidžia. Laukiu karantino pabaigos, nes tuomet bus didelė triguba šventė: mano gimtadienis, kurio negalėjau atšvęsti, įkurtuvės ir pandemijos pabaigos paminėjimas“, - pasakos Vaida.

REKLAMA

Ar seserys Daikerytės yra linkusios konkuruoti tarpusavyje, kokių muzikinių naujienų Milita yra paruošusi savo gerbėjams ir kuri laidos viešnia išeis su nugalėtojos karūna – sužinosime jau šį šeštadienį, 8:30 val. per žiūrimiausią TV3 televiziją!

Kulinarinė pokalbių laida „Virtuvės istorijos“ sėkmingai pradėjo 13-ąjį sezoną, kuriame laukia dar daugiau azartiškų kovų, unikalių receptų bei įtraukiančių pokalbių ir atvirų istorijų su garsiausiais šalies žmonėmis. Į dvikovą stos ne tik laidos herojai, bet ir jos vedėjai – šefai Ilona Juciūtė-Čibirkienė ir šrilankietis Dilanas Dampela Gamage. Geriausi pokalbiai mezgasi virtuvėje, todėl kaskart patiekalų gamybą lydi atviros, nuoširdžios istorijos, o galiausiai į studiją atvykęs trečiasis laidos svečias turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti, kuris kulinaras jį pagamino.

„Virtuvės istorijų“ – šeštadieniais, 8:30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų