To, ką viešumoje pasakė Witherspoon buvęs vyras, ji niekuomet nepamirš: dėl visko kalti pinigai

Pinigų klausimas santykiuose gali būti opi problema, net jei kalbame apie didžiules Holivudo žvaigždes. 

Ryan Phillipe ir Reese Witherspoon (tv3.lt fotomontažas)
5

Nemalonų incidentą būtent dėl pinigų kadaise yra patyrusi ir aktorė Reese Witherspoon, kai aktoriaus bei jos tuometinio vyro Ryano Phillippe komentaras ją privertė pasijausti itin nemaloniai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. To, ką viešumoje pasakė Witherspoon buvęs vyras, ji niekuomet nepamirš: dėl visko kalti pinigai

Pora susipažino per Reese 21-ąjį gimtadienį. Po metų jiedu suvaidino legendiniame filme „Cruel Intentions“, o dar po metu jiedu susituokė.

2002 jiedu lankėsi vienuose kino apdovanojimuose, kuriuose abu ant scenos pristatė vieną nominaciją. R. Witherspoon atsisukusi į savo vyrą paklausė, galbūt jis galėtų pristatyti nugalėtoją? Vis dėlto to, kaip pasielgė jos mylimasis, Reese negalėjo nuspėti. Vyras davė jai voką su nugalėtojo vardu ir pasakė: „Kadangi uždirbi daugiau nei aš, pristatyk tu“.

Reese Witherspoon

Reese šokiruota atrodė jau tada, vis dėlto visai neseniai jį įvykį prisiminė ir vėl, kai apie tai jos paklausė žurnalistė Margaret Gardiner.

„Buvau apie tai pamiršusi. Bet esate teisi – jis taip pasakė, ir ne, to scenarijuje nebuvo. Jis taip pat man nesakė, kad ketina tiesiog eterio metu pasakyti tuos žodžius. Tad tuo metu ir aš buvau itin suglumusi“, – pripažino Reese.

Anot aktorės, iš daug uždirbančių aktorių moterų visais laikais buvo reikalaujama daugiau nei iš vyrų. Vis dėlto Reese taip pat yra įsitikinusi, kad nuo to laiko, kai jos vyras šitaip pasakė ant scenos, daug kas pasikeitė.

Reese ir Ryanas išsiskyrė 2006 metais. Taip pat pora augina susilaukė dviejų vaikų – šiuo metu 21 metų Avos ir 17-mečio Deacono Phillipe.

Pora anksčiau yra pripažinusi, kad tikriausiai būtent jų jaunas amžius sutrukdė sėkmingai santuokai tęstis, mat Holivudas visomis prasmėmis siūlė itin daug galimybių. Nepaisant to, Reese yra atviravusi ir apie tai, jog laikas po skyrybų jai buvo sudėtingas.

„Kelis metus skyriau tam, kad tiesiog pasijausčiau geriau… Negali būti kūrybingas, kai tavo smegenys primena plaktą kiaušinį“, – sakė ji.

Pasirodo, R. Witherspoon itin skausmingai priėmė faktą – ir netgi dėl to gėdijosi – jog jos santuoka nepavyko. 

„Reikia sugebėti į save pažvelgti ir paklausti, kas nuo manęs priklauso? Tai – sudėtingas darbas, kurį turi ryžtis padaryti, kad gautum suvokimą apie tikrą gyvenimą“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų