Parduota įspūdinga Jacksono „Neverland“ ranča: prašė 100 milijonų, pardavė už 18

Buvusi Michaelo Jacksono ranča „Neverland“ Kalifornijoje parduota JAV milijardieriui Ronui Burkle'ui, pranešė jo atstovas, pasak kurio, objektas buvo parduotas už gerokai nuleistą maždaug 22 mln. JAV dolerių (18 mln. eurų) kainą.

Michael Jackson Neverland ranča (tv3.lt fotomontažas)
11

Velionis popmuzikos karalius M. Jacksonas savo rančą didelėse aptvertose valdose pavertė pasakišku parku, įrengdamas joje žaislinį geležinkelį, apžvalgos ratą, apgyvendindamas orangutanų. Šioje rančoje jis parašė kai kuriuos populiariausius savo kūrinius.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parduota įspūdinga Jacksono „Neverland“ ranča: prašė 100 milijonų, pardavė už 18

Tačiau „Neverland“ taip pat liūdnai garsėja tuo, kad į ją M. Jacksonas kviesdavo apsilankyti arba nakvoti vaikus. Dainininkas buvo kaltinamas mažų berniukų tvirkinimu šioje rančoje. Po M. Jacksono mirties 2009 metais valda buvo pervadinta „Sycamore Valley Ranch“. 

Montanos valstijoje gyvenančio verslininko R. Burkle'o investicijos apima daug sričių – nuo prekybos centrų iki pramogų verslo. Šios rančos įsigijimas jam buvo „galimybė investuoti į žemę“, sakė verslininko atstovas naujienų agentūrai AFP.

Michael Jackson Neverland ranča

Vienas su sandoriu susipažinęs šaltinis naujienų agentūrai AFP patvirtino, kad skelbiama kaina yra maždaug teisinga, tačiau gerokai mažesnė nei 2015 metais, kai už valdą buvo prašoma 100 mln. JAV dolerių.

Ši kaina, kurią nekilnojamo turto pardavėjai vadino „optimistine“, pernai buvo sumažinta iki 31 mln. dolerių, bet ranča vis tiek nebuvo parduota ir galiausia buvo išimta iš rinkos. 

Neseniai R. Burkle'as buvo nuvykęs į tą regioną pasidairyti nekilnojamo turto dar vienai jo privačių klubų tinklo „Soho House“ vietai, ir išvydęs minėtą rančą susisiekė su jos savininku, sakė atstovas.

M. Jacksonas už rančą 9-ajame dešimtmetyje, kaip kalbama, sumokėjo 19,5 mln. JAV dolerių. 2008 metais, atlikėjui nesugebėjus grąžinti paskolos, viena nekilnojamojo turto investicijų bendrovė ją įsigijo už 22,5 mln. JAV dolerių.

Michael Jackson Neverland ranča

Anksčiau R. Burkle'as patarinėjo M. Jacksonui verslo klausimais, taip pat ir dėl to, kaip apmokėti skolas, susidariusias dėl itin išlaidaus jo gyvenimo būdo prieš mirtį.

REKLAMA

Už 65 kilometrų nuo Santa Barbaros esančioje daugiau kaip 1 tūkst. ha valdoje yra pagrindinis namas su šešiais miegamaisiais, trys svečių namai, ežeras su kriokliu, teniso kortai, keletas tvartų ir pastatų gyvūnams.

2003 metais, tiriant vaikų tvirkinimo bylą, rančoje buvo atlikta krata ir policija tuomet konfiskavo daug pornografijos ir nuogų vaikų atvaizdų.

2005 metais dainininkas šioje byloje buvo išteisintas.

Michael Jackson Neverland ranča

Pernai televizijos kanalas HBO parodė dokumentinį filmą „Leaving Neverland“, kuriame du vyrai teigia, kad vaikystėje buvo M. Jacksono seksualiai išnaudojami visoje rančos teritorijoje, įskaitant mansardą, pagrindinį miegamąjį ir baseiną.

Dviejų dalių filmas sulaukė didžiulio susidomėjimo ir privertė M. Jacksono šeimą iškelti 100 mln. (88 mln. eurų) ieškinį HBO. M. Jacksonas jam pareikštus kaltinimus neigė, juos taip pat neigia jo šeima.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų