„Hario Poterio“ žvaigždė pirmą kartą parodė savo naujagimę: atskleidė neįprastą vardą

2018 metais filmų apie burtininką Harį Poterį gerbėjai buvo pritrenkti – pasirodo, kad geriausią burtininko draugą Ronį suvaidinęs aktorius Rupertas Grintas sugebėjo daugiau nei 7 metus nuslėpti savo santykius! Negana to, pasirodo, kad aktorius draugauja su kita garsia žinoma aktore, Georgia Groome.

Rupertas Grintas (nuotr. Instagram)
8

Viešai apie santykius nekalbantis aktorius šiuo metu gyvena kaip niekad laimingas. Drauge su mylimąja susilaukė pirmagimio.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rupertas Grintas

Pora augina pirmagimę mergaitę, kurią pavadino Wednesday G.Grint.

Vyras neseniai susikūrė instagramo paskyrą ir paviešino pirmąją nuotrauką, kurioje pozuoja su mažyle.

Primename, kad balandžio mėnesį pasirodė žinia, jog aktorius su savo mergina susilauks vaikelio.

Rupertas Grintas ir Georgia Groome su džiaugsmu praneša, kad jie laukiasi vaikelio, o šiuo momentu prašo privatumo“, – buvo rašoma užsienio žiniasklaidoje.

„Ronio“ merginą G. Groome galima atsiminti iš tokios legendinės ir paaugliams skirtos juostos, kaip „Angus, Thongs and Perfect Snogging“, pasirodžiusios 2008 metais ir papirkusios ne vieno jauno žiūrovo širdį. Filmas sukosi apie tai, kaip Georgia (kuri filme vaidino Georgią Nicholson) bandė laimėti „sekso dievaičio“, gražuolio Robbie širdį. 

O štai su savuoju mylimuoju, R. Grintu, aktorė susipažino dar 2011 metais. Savo santykius pora visuomet laikė toliau nuo viešumos, o su gerbėjais tuo nesidalijo išvis. Tačiau gandai, kad jie gali lauktis, pasiekė užsienio pramogų pasaulį juos pastebėjus vienoje Londone parduotuvėje. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų