Jautri Manto Bendžiaus daina skirta svarbiam žmogui: išpildė seną svajonę

Pirmadienio rytą mus pasiekė šviežiai iškepto Lietuvos atlikėjo Manto Bendžiaus muzikinė premjera. Vaikinas išleidęs jau pora studijinių kūrinių šiandien pristato naujausią savo kūrinį „Kad Tu Nori Būti Su Manimi Kartu’’.

Nauja Manto Bendžiaus daina mylimajai (nuotr. Organizatorių)

Aktorius, atlikėjas neslepia, kad ši daina sukurta būtent savo širdies draugei, o klipe išpildo savo seną svajonę – sudalyvauti „Late night show’’ ir ten atlikti savo kūrinį, rašoma pranešime spaudai.

„Šį kūrinį parašiau savo draugei Gretai, galvodamas apie tai, kad kartais mes su kitais žmonėmis elgiamės taip negražiai, įskaudinam, o ypač savo artimiausiam žmogui dažniausiai išliejam visą purvą, nors tai dažnai skirta net ne jam. Žmogus šalia vis tiek nori būti su tavimi kartu ir tau padėti. Stabtelėjau ir supratau, kad tai didžiulė vertybė. Apie tai ši daina, apie pastebėjimą kito, kuris šalia tavęs, palaiko ir padeda tau.’’ – mintimis dalinasi M. Bendžius.

Kūrėjas atskleidžia, kad kurdamas klipą išpildė savo seną svajonę.

„Esu aktorius, tai aktorinį labai išnaudoju klipuose. Turiu labai daug minčių ir noriu jas realizuoti savo kūryboje. Todėl ir šį klipą režisavau pats. Idėja gimė labai paprastai, ją padiktavo pati daina. Bekuriant šią dainą iš kart supratau, kad norėčiau ją perteikti būtent tokiu formatu, tarsi dainuodamas tokiame pokalbių šou, kokį mes dažnai matome Amerikos pokalbių laidose. Pagalvojau, kad ne kartą esu apie tai pasvajojęs, kad gal būt kažkada gyvenime tai pavyks. Tai štai, pavyko labai greitai! Tai susikūriau pats – juokavo atlikėjas.‘’

REKLAMA

M. Bendžius pasakoja kad filmavime svarbu komanda. 

„Mums pavyko viską nufilmuoti tikrai labai greitai. Kai žinai ko nori, viskas vyksta greičiau. Džiaugiuosi, kad su manimi dirba žmonės, kuriais pilnai pasitikiu, ir jaučiuosi ramiai būdamas su jais. Pirmiausia prie kameros stovi mano brolis Deividas, mums labai lengva dirbti kartu, vienas kitą suprantame iš pusės žodžio. Tai pat klipe vaidina mano studijų draugas, kolega, aktorius Deividas Breivė. Už kadro buvo ir visų filmavimų metu padėjo mano draugė Greta Šepliakovaitė. 
Taip pat atskirą padėką norėčiau išreikšti būtent šviesoms – „Event Solutions’’, kurie padėjo, prisidėjo ir parėmė šį klipą. Ačiū jiems labai! Ką bedaryčiau stengiuosi, kad mane suptų tik tie žmonės, kuriais aš pasitikiu, tai teikia pasitikėjimo savimi ir stiprybės.’’ – mintimis dalinosi atlikėjas. 

Paklaustas apie ateities planus atlikėjas džiūgauja: „Tikslas vienas – pirmasis albumas! Noriu sudėti ten viską, kas man svarbu ir ką pragyvenau per tuos 23 metus. Prieš maždaug pusę metų išsitatuiravau skaičių „23’’ žinodamas kad, tai mano skaičius, mano metai ir tikėjausi, kad kažkas įvyks. Dabar jau žinau, kad mintyse turėjau albumą. Nesakau, kad albumo pavadinimas bus toks, nors, niekada negali žinoti’’ – šypsosi atlikėjas.


Rašyti komentarą...
F
Feliksas
2020-11-09 20:22:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks tu aktorius? Nejuokink žmonių holivudo aktoriau. Tokių kaip tu pilni kampai. Dievazi iš kur tokių dar atsiranda.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų