Koronavirusu užsikrėtęs Tapinas – apie sveikatos būklę: papasakojo, kokius simptomus jaučia

Šeštadienio vakarą žurnalistas Andrius Tapinas pranešė, kad jam nustatytas Covid-19 virusas.  Socialiniame tinkle jis pranešė, kokia dabar yra jo savijauta.

Andrius Tapinas (Fotobankas)

„Facebook“ paskyroje jis rašė: „Kadangi yra nemažai klausiančių, kaip jaučiuosi, tai šiam momentui – vidutiniškai. Virusas dar įsikabinęs. Kaulų nelaužo, temperatūros nėra, bet pastarąsias dvi dienas užgulta nosis visiškai ir nuolatinis galvos skausmas.

Esu panašiai jautęsis kai turėjau stiprų sinusitą. Šiandien galvą palengva atleido, bet šiaip silpna, galva sunki ir nelabai darbingas esu, kas erzina. Tai sakyčiau 5 iš 10 savijauta. Laikausi lovos režimo ir tuoj pavirsiu viena dideles arbatos ir vitamino C dėtuve“.

Primename, kad šeštadienį ji pranešė, kad užsikrėtė koronavirusu.

„Gyvenimas bus tikrai įdomesnis.

Šiandien atėjo coronaviruso testo rezultatas - teigiamas.

Dabar reikia sulaukti NVSC specialistų skambučio (labai įdomu, kada jie paskambins), susidėlioti veiksmų planą pagal protokolus, prisiminti visus, su kuo bendravau, padėkoti Viktorui Uspaskichui. Yra reikalų.

Ir, aišku, labai daug klausimų iš karto iškilo - pirmas, ar galima sergant Covidu gerti šnapsą, antras...na, daugiau, kaip ir viskas aišku

Tad rytoj vakare būsiu galbūt pirmasis covidinis rinkimų nakties laidos vedėjas. Virtuvėje prie krano.

Tikrai įdomūs laikai“, – įraše rašė A. Tapinas.

Prieš kelias dienas žurnalistas pajautė peršalimui būdingus simptomus – kosulį, kaulų laužymą, todėl nusprendė atšaukti suplanuotą renginį ir penktadienį Klaipėdos mobiliajame punkte atliko Covid-19 testą, o jo atsakymas buvo teigiamas.

 

 


Rašyti komentarą...
V
VILMA
2020-10-30 04:39:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
SVEIKATOS JUMS IR PASVEIKTI GREIČIAU
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų