Teismo verdiktą išgirdęs Žvagulis: „Tai lyg blakstiena nuo akies nukritusi“

Atlikėjas ir muzikos leidybinės įmonės „Zuzi“ savininkas Žilvinas Žvagulis susidūrė su nemalonumais. Vyrui teko apsilankyti Vilniaus miesto apylinkės teisme.

Žilvinas Žvagulis (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Tvarkant apskaitą, atlikėjo įmonė pateikė neteisingus duomenis, dėl šios klaidos vadovui užtraukia baudą nuo dviejų šimtų iki trijų tūkstančių eurų.

Trečiadienio popietę įvyko posėdis, kuriame administracijos atsakomybėn patrauktas Ž.Žvagulis aiškinosi, kokia klaida buvo įvelta ir kokia bausmė už tai gresia. Atlikėjas tikino, kad prieš posėdį net nenumanė, kodėl yra kviečiamas į teismą.

„Kaip gerai, kai nėra koncertų, bent teismais populiarus būnu“, – juokėsi vyras.

„Man davė susipažinti su medžiaga. Pasirodo, turėdamas daug koncertų neperskaičiau man siųstų laiškų, tačiau, kai dabar siaučia koronavirusas ir neturiu ką veikti, pradėjau skaityti ir atėjau į teismą.

Mane aptarnauja finansinė įmonė, aš nežinau, kas ten vyksta, jei žinočiau būčiau direktorius, o ne dainininkas. Viską pripažinau, kad esu kaltas ir už tai sumokėsiu. Tai yra aplaidumas, finansininkai laiku nepridavė metinio balanso. Aš niekada jokių problemų neturėjau ir dabar tai maža klaidelė, kuri tikrai nėra reikšminga. Tai lyg blakstiena nuo akies nukritusi“, – tikino Ž.Žvagulis. 

Ketvirtadienio popietę. posėdžio paskelbimo metu, Ž.Žvaguliui buvo skirta minimali 200 eurų bauda.

Prodiuserių kompanijoje dirba Ž.Žvagulio marti Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, ji užima administratorės pareigas. Kaip nurodoma oficialiame įmonės puslapyje, įmonė šiuo metu prodiusuoja dviejų atlikėjų – Irenos Starošaitės ir Ž. Žvagulio – koncertinę bei kitą muzikinę veiklą.


Rašyti komentarą...
D
Dalia
2020-10-29 08:03:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai brnt stebuklas-vadovas nezino kas vyksta,matomai daugelis sios srities atstovu taip pat, apie buhalterines firmas patylesiu, kiek teko susidurti ju darbas suvesti duomenis is pateiktu dokumentu ir tiek
Atsakyti
-3

V
Valter
2020-10-29 07:28:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad jie taip tvarkytu statybiniu firmu
Atsakyti
0

H
Ha ha
2020-10-29 12:17:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka noret jei patcuke dar nepatyrus, kai vista pridare zioplu klaidu.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų