Milda prakalbo apie jausmus ir santykius: visi esame patyrę tokią būseną

Savo gerbėjams pristatydama ką tik pasaulį išvydusį naujos savo dainos vaizdo klipą, dainininkė ir aktorė 25 metų Milda Čaplinskė atvira – karantino metas buvo itin geras kūrybai, atsidavimui muzikai ir dainavimui. Jos repertuare atsiranda vis daugiau savos kūrybos dainų.

Milda Čaplinskė
5

Pavasarį, prasidėjus karantinui Milda visą laiką skyrė muzikai, kūrybai ir naujų idėjų generavimui, rašo pranešime spaudai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujas Mildos kūrinys – kiekvienai širdžiai

„Būnant namuose iš tiesų gimė labai daug naujų idėjų ir minčių, atsirado daug laisvo laiko, tad mėgavausi savo kūryba – tuo metu mane aplankiusius jausmus čia pat sudėdavau į žodžius ir muziką. Mano stalčiuje savo eilės laukia dar keletas beveik baigtų kūrinių, kuriais jau dabar nekantrauju pasidalinti su visais klausytojais“, – pasakojo ne viename muzikiniame televizijos projekte žiūrovams jau matyta jauna atlikėja.

Naujausia Mildos pristatoma daina „Stay“ – odė jausmams ir žmonių santykiams. Čia atlikėja klausytojams pasakoja apie meilę ir abejingumą, užvaldančius širdį tuo pačiu metu. Dainininkė tikra – visi esame patyrę tokią būseną ar panašius jausmus, kai atrodo, kad viskas baigta ir kelio atgal nebėra, tačiau viltis ir tikėjimas puikiu rytojumi bei meilės jėga neapleidžia jausmų.

„Būtent dainos žodžiai ir pakuždėjo vaizdo klipo režisūrinius sprendimus. Filmuodami klipą dirbome su savo srities profesionalais, „Culture Bridge“ komanda. Režisierius Aleksandras Brokas, mano akimis, puikiausiai pajautė dainos nuotaiką, energiją, klausytojui siunčiamą žinutę – vaizdo klipui pasirinkta gamtos erdvė pasiteisino su kaupu.

REKLAMA

Juk daugelis mūsų, kai apninka apmąstymai, ieškojimai, kai sopa širdį ar norisi apsvarstyti gyvenimą, renkamės gamtą – mišką, gamtos ramybę ir užuovėją.

Šokiu jaučiuosi išreiškusi vidines ekspresyvias žmogaus emocijas. Labai džiaugiuosi, kad vaizdo klipe visa choreografija ir šokis yra mano pačios. Tai buvo puiki proga prisiminti šokį, kūno kalbą ir, žinoma, padėjo dar labiau įsijausti į dainos jausmus bei ištransliuoti klausytojams tinkamą žinutę“, – pasakojo dainininkė Milda.

Atlikėja neslepia – ji dega ne tik naujausia savo daina „Stay“, bet ir visa savo kuriama muzika ir tikisi, kad gerbėjai šiame kūrinyje taip pat atras dalelę savęs.


Rašyti komentarą...
P
Paul
2020-10-13 17:03:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodel bjauroja taip pavardes?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų