Renginyje pasirodė ir Bosai su dukra: atžala tikra mamos kopija

Vėjuotą vakarą Klaipėdoje būrys žinomų veidų skubėjo į vakar įvykusią naujo lietuviško filmo „Sistema“ išankstinę premjerą. Tarp kviestinių svečių – filme vaidinusios aktorės Eglė Jackaitė ir Regina Arbačiauskaitė, Daina ir Antanas Bosai su dukra, TV3 žinių vedėja Donata Račaitė, Violeta ir Vilius Tarasovai, choreografė ir šokėja Kristina Navickaitė-Tina, aktorė ir dainininkė Yeva Deli.

Filmo premjeroje pasirodė būrys žinomų veidų (nuotr. Organizatorių)
12

Filmo premjeroje taip pat dalyvavo filmo aktoriai Edvardas Brazys, atlikęs vieną pagrindinių vaidmenų, Adomas Stančikas, Jolanta Puodėnaitė, Vaidas Jočys, Nijolė Sabulytė, Renata Idzelytė, Mikalojus Urbonas ir kiti, rašoma pranešime spaudai.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Filmo premjeroje pasirodė būrys žinomų veidų

Tiesa, daugybės fotografų blyksčių sulaukė Daina ir Antanas Bosai, kurie į renginį atėjo drauge su dukra. Dukra tikra mamos kopija. Mergaitė iš mamos paveldėjo veido bruožus bei akių gilumą. Viso vakaro metu nuo jų veidų nedingo šypsenos.

„Tai yra pirmasis tik klaipėdiečių pastangomis ir jėgomis sukurtas pilnametražis filmas“, – tokiais žodžiais naują lietuvišką filmą „Sistema“ susirinkusiems kviestiniams svečiams vakar pristatė filmo režisierius ir prodiuseris Tomas Jašinskas. Jis filmą režisavo kartu su kolega Arūnu Eimuliu. Pastarasis akcentavo aktualią filmo temą – būtinus pokyčius švietimo sistemoje: „Šiuo filmu norime paskatinti diskusiją, kokia turi būti ateities mokykla ir plačiai atverti vartus esminiams pokyčiams Lietuvos švietimo sistemoje. Švietimo sistemos temą išvedama į aikštelę – tai pirmas toks filmas lietuviško kino padangėje. Mes skatiname mokinius, mokytojus ir tėvus tą sistemą kartu pakeisti“, – kalbėjo filmo režisierius.

REKLAMA

„Filme atpažinau savo mokyklą ir kai kuriuos griežtus mokytojus. Tema labai aktuali, filmas įdomus, kiekvienas, manau, ten ras sau artimą charakterį iš mokyklos laikų“, – po išankstinės filmo premjeros seanso kalbėjo Daina Bosas.

TV3 žinių vedėja Donata Račaitė sako susižavėjusi filmo garso takeliu ir jaunųjų aktorių vaidyba: „Filmo garso takelis užbūrė, o mokinius vaidinę jaunieji aktoriai, tikriausiai, nėra profesionalai, bet jie puikiai atliko vaidmenis, labai natūraliai atskleidė personažų charakterius. Tai pirmas mano matytas filmas, kuris nagrinėja būtinus pokyčius Lietuvos mokyklose.“

Filmo „Sistema“ premjera turėjo įvykti šių metų balandžio 3 dieną, tačiau dėl šalyje įvesto karantino ją teko nukelti. Ilgai laukta naujo lietuviško filmo „Sistema“ premjera – nuo šiandien, rugsėjo 18 dienos, tik pasirinktuose Lietuvos kino teatruose.

Filmo anonsas:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų