Po 5 metų santuokos Skaiva skiriasi su vyru: byla pasiekė teismą

Radijo ir TV laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė ir Artūras Kraujalis po penkerių metų santuokos nusprendė sukti skirtingais keliais.

Skaiva Jasevičiūtė ir Artūras Kraujalis (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
24

Poros skyrybų byla pasiekė Vilniaus apylinkės teismą. Pranešama, kad santuoka nutraukiama abiejų sutuoktinių bendru sutarimu.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po 5 metų santuokos Skaiva skiriasi su vyru: byla pasiekė teismą

Kalbos apie skyrybas pramogų pasaulyje sklandė jau seniai, tačiau sutuoktiniai apie tai buvo nelinkę kalbėti. Prieš metus socialiniuose tinkluose Skaiva pasikeitė Kraujalės pavardę į Jasevičiūtės. Tą kartą naujienų portalas tv3.lt bandė susisiekti su žinoma moterimi, tačiau ji komentuoti atsisakė ir tikino, kad tai nieko reikšmingo.

Primename, kad Skaiva ištekėjo 2015-ųjų spalį. Ceremonija vyko netradicinėje vietoje – prabangiame restorane.

Tą kartą, po daugiau nei dvejų metų draugystės ištekėjusi Skaiva prieš vestuves tikino visiškai nesijaudinanti, nes savo svarbiausiai gyvenimo šventei ruošėsi ilgai ir kantriai.

Ceremonijos metu vestuvinius žiedus nešė jos mylimas taksas Marselis. Jau visiems žinoma garsios moters meilė šios veislės šunims, tad, suprantama, specialiais šventės kostiumais buvo irgi pasiruošta iš anksto. Visos ceremonijos metu šuniukai lakstė pasipuošę peteliškėmis.

Daug dėmesio savo suknelei skyrė ir pati Skaiva, kuri ją kūrė kartu su garsiausia šalies dizainere Viktorija Jakučinskaite. Daugelis kitų garsių šalies pramogų ir verslo pasaulio atstovų, atvyko pasveikinti žmona tapusios laidų vedėjos. Gėlėmis ir dovanomis nešini atskubėjo ir kiti žymūs žmonės: Gabrielė Martirosianaitė, Elena Puidokaitė-Atlanta, Gediminas Jaunius, Aistė Paškevičiūtė, kolegos iš radijo stoties, kurioje dirba Skaiva, ir kiti.

 


Rašyti komentarą...
I
Irena
2020-09-09 14:57:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
RŪPINASI ŠUNIUKAIS , VYRAI NĘĮDOMU
Atsakyti
-2

I
IRENA
2020-09-09 14:58:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
SVARBIAU ŠUNELIAI , O NE VYRAS
Atsakyti
-4

r
rimas
2020-09-09 16:05:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
bet lieka taksai....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų