Stabdomas Kardashian šou filmavimas: priežastis, kodėl nebepamatysime – miglota

Kim Kardashian su gerbėjais neseniai pasidalijo liūdna žinia – po 14 metų nutraukiamas garsusis realybės šou apie šeimos nuotykius, „Keeping Up With the Kardashians“.

Kardashian šeima (nuotr. SCANPIX)
4

Šiais metais bus rodomas paskutinis, jau kiek anksčiau nufilmuotas sezonas, padėjęs seserims Kim, Kourtney, Khloe ir kitoms išgarsėti ir užsidirbti didžiulius pinigus.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardashian šou skaičiuoja paskutines dienas: priežastis, kodėl nebepamatysime – miglota

Tiesa, nors jokio aiškaus paaiškinimo šeima ir nedavė, transliutojas „E!“ tikino, kad taip nuspręsta dėl to, jog šeima po tiek metų panoro pradėti gyventi be kamerų. 

Per šiuos metus daugybė seserų retkarčiais norėdavo nustoti filmuotis, o ypatingai – Kourtney. Tuo tarpu Kim šiais metais patyrė didžiulių sunkumų bendraudama su savo vyru reperiu Kanye Westu, ir kai ko filmuoti taip pat nebenorėjo. 

Šou metu buvo parodytos didžiausios dramos ir ryškiausi šeimos pasiekimai, taip pat nušviesta itin trumpai trukusi Kim Kardashian ir Kriso Humphries santuoka, parodyta, kaip Kim išteka už Kanye, kaip moterį plėšikai užpuolė Paryžiuje, kaip Khloe išsiskyrė su savo pirmuoju vyru Lamaru Odomu, ir kaip Kylie ir Kendall tėvas Bruce’as tapo Caitlyn Jenner. 

Kardashian šeima

Žinia, kad realybės šou nutraukiamas, Kim su gerbėjais pasidalijo ir socialiniuose tinkluose. „Mieli gerbėjai, su skaudančia širdimi pranešame, kad priėmėme sunkų sprendimą ir nusprendėme atsisveikinti su „Keeping up With the Kardashians“. 

REKLAMA

Vėliau Kim dėkojo, kad gerbėjai jų šou stebėjo ir gerais, ir prastesniais laikais, ir laimėje, ir tuomet, kai netrūko ašarų. „Mes visuomet branginsime nuostabius prisiminimus ir žmones, kuriuos sutikome pakeliui“, – rašė Kim.

„Be „Keeping Up With the Kardashians“ šiandien nebūčiau ten kur esu. Esu nepaprastai dėkinga visiems, kurie žiūrėjo ir palaikė mane ir mano šeimą per šiuos 14 nuostabių metų. Dėl šio šou esame ten, kur esame ir mes visuomet būsime skolingi tiems, kurie vaidino rolę formuodami mūsų karjeras ir keisdami mūsų gyvenimus“, – atviravo žvaigždė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų