Beckhamai neišvengė koronaviruso: apsilankė keliuose vakarėliuose, užkrėtė savo darbuotojus

Apie tai, kad persirgo koronavirusu, prabyla vis daugiau įžymybių. Pasirodo, kad virusas neaplenkė ir garsiosios Beckhamų šeimos.

4

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad jie koronavirusu persirgo dar kovo mėnesį.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Beckhamai neišvengė koronaviruso: apsilankė keliuose vakarėliuose, užkrėtė savo darbuotojus

Kovo mėnesį pora nemažai keliavo iš JAV ir atal į Jungtinę Karalystę – būtent tada liga apsikrėtė ir buvęs futbolininkas Davidas Beckhamas, ir jo mylimoji dizainerė Victoria Beckham. 

Vis dėlto porą labiausiai neramino faktas, kad per juos koronavirusu užsikrėtė ir daugybė kitų žmonių – pavyzdžiui, net keli jų pavaldiniai.

Kovą pora keliavo iš Los Andželo į Londoną, vėliau – į Kotsvoldsą, Majamį ir atgal į Kotsvoldsą. Tiesa, kada tiksliai jie užsikrėtė virusu – nė nenumano. 

Negana to, grįžę į Londoną jie iškėlė įspūdingą sūnaus Brooklyno 21-ąją gimtadienį, kuris ne tik atsiėjo 110 tūkst. eurų, bet jame dar dalyvavo ir daugybė garsenybių, pavyzdžiui, Gordono Ramsay dukra Holly bei reperis Stormzy.

Iškart po to jiedu iškeliavo į Majamį, o čia Davidas lankėsi kitame vakarėlyje, ir vėl su didžiulėmis žvaigždėmis. Tarp jų buvo ir Pharrellas Williamsas.

Teigiama, kad prieš grįždamas į Jungtinę Karalystę, D. Beckhamas pasijuto prastokai, o Viktorijai ėmė perštėti gerklę. Netrukus po to jai pakilo ir temperatūra. 

„Tai buvo visiškai košmariškas scenarijus. Kadangi Davidas turėjo darbo reikalų, jie aplankė keletą pramogų renginių, kuriuose spaudė rankas, bučiavosi“, – aiškino artimas jų šaltinis.

Tiesa, susirgus Beckhamams, susirgo ir jų vairuotojai, asmens sargybiniai ir kiti jiems dirbantys žmonės. Tai Victorią labai išgąsdino, todėl likusiai šeimos daliai ji netrukus liepė karantinuotis net ilgiau, nei 2 savaitėms. Negana to, tiems, kurie užsikrėtė per juos, jie siuntė specialius, neva sveikatai pagerinti skirtus siuntinius. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų