Paaiškėjo tikroji priežastis, kodėl Harry nustebino Markle nauju sužadėtuvių žiedu

2017-ais Harry pasipiršo pasipiršo amerikiečių aktorei Meghan Markle. Tai įvyko po pusantrų metų draugystės. Šios sužadėtuvės buvo plačiai aptarinėjamos visuomenėje, tačiau tik dabar paaiškėjo daugiau detalių apie sužadėtuvių žiedą.

8

Apie tai pranešė portalas cosmopolitan.com.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meghan Markle ir Harry

Pasirodo, jog praėjus metams po sužadėtuvių, princas Harry padovanojo moteriai patobulintą sužadėtuvių žiedo versiją, kadangi norėjo ją nustebinti.

Naujoji žiedo versija turi ypatingą prasmę. Geltono aukso juosta buvo pakeista į deimantais nusagstytą juostą. Haris jį perdarė ir padovanojo per pirmąsias vestuvių metines.

„2019 m. gegužės 19 d. Harry taip pat nustebino vienerių metų žmoną dovanodamas žiedą, kurį sukūrė su Lorraine Schwartz, mėgstama Meghan“, – pasakojo šaltiniai.

Juvelyras paaiškino, kad Haris norėjo, kad amžinybės žiedas būtų „ypatingas“ ir kad jis „toks romantiškas“.

Meghan Markle sužadėtuvių žiede yra trys deimantai: vienas didelis deimantas viduryje ir dvi mažesnės brangenybės šonuose.

Kiek vėliau Harry apie žiedą sakė: „Žiedas yra akivaizdžiai geltonos aukso spalvos, nes tai yra Meghan mėgstamiausia spalva. Pats pagrindinis akmuo, kurį įsigijau iš Botsvanos, o mažieji deimantai yra iš mano mamos papuošalų kolekcijos.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų