Harry ir Meghan sulaukė netikėto Holivudo gražuolės pasiūlymo: apie tai svajotų daugelis

Kai kovo mėnesio pabaigoje neteko savo karališkų titulų ir persikėlė gyventi į Los Andželą, princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle pritraukė daugybės JAV žvaigždžių dėmesį, o jų draugais, panašu, nori būti kiekvienas.

9

Visai neseniai užsienio žiniasklaidoje ėmė sklisti gandai apie tai, kad gražuolė Holivudo aktorė Margot Robbie ketina pora pasikviesti pavakarieniauti į savo namus.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Harry ir Meghan sulaukė netikėto Holivudo gražuolės pasiūlymo: apie tai svajotų daugelis

Teigiama, kad „Suicide Squad“ juostos žvaigždė su princu jau yra susipažinusi įvairiuose susibūrimuose, todėl norėtų daugiau pabendrauti vakarienės metu. 

Žurnalui „New!“ Margot pasakojo, kad kartu su karališkosios šeimos atstovais dar niekuomet nėra vakarieniavusi, bet su mielu noru tai padarytų. „Kai sutikdavau Harry įvairiuose Londono vakarėliuose, jis visuomet man atrodė labai linksmas, todėl būtų smagu pas save pasikviesti juos abu“, – atviravo ji. 

Taip pat žurnalui M. Robbie užsiminė ir apie tai, kokį geriausią patarimą duotų į JAV persikėlusiai porai. „Manau, kad pasiūlyčiau jiems niekur neskubėti. Aš pati keičiau šalis 2 kartus, ir žinau, kad tai nėra lenhva, tačiau su laiku įvairios vietos tampa namais, o Los Andželas tikrai turi ką pasiūlyti“, – sakė ji.

Tiesa, nepaisant to, jog M. Markle anksčiau taip pat buvo Holivudo dalis, abi aktorės nėra pažįstamos iš anksčiau. „Ne, mes nepažįstamos, tačiau aš žinau Harry ir jaučiu, jog galime padėti jiems šiuo metu, kai jie persikėlė gyventi čia, tad būtų smagu pavakarieniauti“, – sakė ji.

Pati M. Robbie taip pat yra ištekėjusi už Tomo Ackerley. Pora susipažino 2014 metais, o po dviejų metų iškėlė vestuves.

Įdomu tai, kad anksčiau pora gyveno kartu su draugais savo 5 miegamųjų bute Londone. Būtent šiame mieste Margot susipažino ir su Harry. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai M. Markle ir princas Harry persikėlė gyventi į Santa Barbarą, kur įsigijo savo pačių būstą. Šis jiems atsiėjo kone 12 mln. eurų. Negana to, čia yra net 5 akrai žemės, 9 miegamieji ir 16 tualeto kambarių.

REKLAMA

Taip pat nuosavybėje galima rasti ir baseiną, įspūdingus plotus žalumos, tačiau, visų svarbiausia, rajonas garsėja privatumu. Būtent ši priežastis porai, tikėtina, buvo svarbiausia, mat namuose Los Andžele net ir karantino metu jie to nerado.

Apsistoję draugo Tylerio Perry milijardo vertės name, pora nuolat susidurdavo su įsibrovėliais. Tiesa, jie buvo ne konkretūs žmonės, o prietaisai dronai. Pora buvo įsitikinusi, kad juos valdė būtent žiniasklaidos atstovai.

„Jie mato, kaip dronai nuolat skrenda į juos, ir spėja, kad juos valdo fotografai, tačiau negali nieko teigti. Per vestuves Meghan sulaukė daugybės rasistinių mirties grasinimų, todėl teroro grėsmė jiems yra labai reali. Tačiau nepaisant to, pabandykite įsivaizduoti save jų vietoje, kaip jaustumėtės jūs? Jei dronai skraidytų aplink jūsų galvą tada, kai bandote pažaisti su savo sūnumi?“ – sakė šaltinis.

Negana to, paskutinįkart minėti dronai netgi užfiksavo nuotraukas, kuriose matomas ir jų sūnus. Nusprendę nieko nelaukti, Harry ir Meghan pasamdė „A“ lygio saugumo tarnybą. Tiesa, minėta tarnyba nemenkai pakratys jų kišenes, mat jos kaina vienai dienai siekia beveik 8 tūkst. eurų. 

O štai nusprendę persikelti į Santa Barbarą, Harry ir Meghan tikisi rasti ramybę, užauginti savo sūnų kur kas ramesnėje aplinkoje.

„Jie nusprendė apsistoti tylioje bendruomenėje, ypatingai apsvarstę privatumą. Būtent čia jie nori auginti Archie ir gyventi taip normaliai, kaip tik įmanoma. Harry ir Meghan niekuomet nenorėjo Los Andželo paversti savo namais. Tai buvo tik gera vieta apsistoti po to, kai atvyko į JAV, nes galėjo būti arti Meghan mamos“, – pridėjo šaltinis.

Teigiama, kad šis laikas jiems buvo itin svarbus ir ypatingas kaip porai, o dabar, persikėlę į Santa Barbarą, jie mėgaujasi visišku privatumu. 

„Jie labai atsargiai rinkosi, ieškojo informacijos. Tai vieta, kurioje jie planuoja būti laimingi, susirasti gerų draugų, užauginti Archie ir suteikti jam galimybę žaisti su vaikais, kurie yra jo amžiaus“, – pridėjo šaltinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų