Harry ir Meghan jau turi pirmuosius priešus JAV: paaiškėjo, kaip nė nenorėdami suerzino būrį kaimynų

Princas Harry ir jo žmona Meghan Markle su sūnumi Archie visai neseniai paliko Los Andželą ir nusprendė apsigyventi Santa Barbaroje, kur įsigijo savo pačių namus. Ir nors patys jie šią vietą pasirinko dėl privatumo ir ramybės, panašu, kad ramiau jaučiasi tik jie.

11

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad karališkosios poros kaimynai jų persikėlimu tikrai nėra patenkinti.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite naująjį Harry ir Meghan namą: prabangus būstas turi net 9 miegamuosius

Princas Harry ir M. Markle apsigyveno mažame, bet be galo prabangiame Montecito rajone. Deja, kaiminystėje gyvenantys žmonės nėra itin draugiškai nusiteikę karališkosios šeimos atžvilgiu, mat kartu su jais Montecito užplūdo ir daugybė paparacių, straigtasparnių ir netgi turistų.

Ir nors princas Harry ir Meghan dar nė nepasirodė viešumoje, visas perdėtas dėmesys jų kaimynus varo iš proto. Anot šaltinių, sraigtasparniai Montecito dabar praskrieja bent 4 kartus per dieną, ką jau kalbėti apie visur tykojančius paparacius.

TMZ praneša, kad didžioji dlais kaimynų jaučiasi labai pikti, ir „norintys, kad paparaciai jiems duotų ramybę, nes šiuo metu visiems atrodo, kad jų privatumas yra kompromituojamas“.

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad šeima šiuo metu persikėlė gyventi į Santa Barbarą, kur įsigijo savo pačių būstą. Šis jiems atsiėjo kone 12 mln. eurų. Negana to, čia yra net 5 akrai žemės, 9 miegamieji ir 16 tualeto kambarių.

Taip pat nuosavybėje galima rasti ir baseiną, įspūdingus plotus žalumos, tačiau, visų svarbiausia, rajonas garsėja privatumu. Būtent ši priežastis porai, tikėtina, buvo svarbiausia, mat namuose Los Andžele net ir karantino metu jie to nerado.

Apsistoję draugo Tylerio Perry milijardo vertės name, pora nuolat susidurdavo su įsibrovėliais. Tiesa, jie buvo ne konkretūs žmonės, o prietaisai dronai. Pora buvo įsitikinusi, kad juos valdė būtent žiniasklaidos atstovai.

REKLAMA

„Jie mato, kaip dronai nuolat skrenda į juos, ir spėja, kad juos valdo fotografai, tačiau negali nieko teigti. Per vestuves Meghan sulaukė daugybės rasistinių mirties grasinimų, todėl teroro grėsmė jiems yra labai reali. Tačiau nepaisant to, pabandykite įsivaizduoti save jų vietoje, kaip jaustumėtės jūs? Jei dronai skraidytų aplink jūsų galvą tada, kai bandote pažaisti su savo sūnumi?“ – sakė šaltinis.

Negana to, paskutinįkart minėti dronai netgi užfiksavo nuotraukas, kuriose matomas ir jų sūnus. Nusprendę nieko nelaukti, Harry ir Meghan pasamdė „A“ lygio saugumo tarnybą. Tiesa, minėta tarnyba nemenkai pakratys jų kišenes, mat jos kaina vienai dienai siekia beveik 8 tūkst. eurų. 

O štai nusprendę persikelti į Santa Barbarą, Harry ir Meghan tikisi rasti ramybę, užauginti savo sūnų kur kas ramesnėje aplinkoje.

„Jie nusprendė apsistoti tylioje bendruomenėje, ypatingai apsvarstę privatumą. Būtent čia jie nori auginti Archie ir gyventi taip normaliai, kaip tik įmanoma. Harry ir Meghan niekuomet nenorėjo Los Andželo paversti savo namais. Tai buvo tik gera vieta apsistoti po to, kai atvyko į JAV, nes galėjo būti arti Meghan mamos“, – pridėjo šaltinis.

Teigiama, kad šis laikas jiems buvo itin svarbus ir ypatingas kaip porai, o dabar, persikėlę į Santa Barbarą, jie mėgaujasi visišku privatumu. 

„Jie labai atsargiai rinkosi, ieškojo informacijos. Tai vieta, kurioje jie planuoja būti laimingi, susirasti gerų draugų, užauginti Archie ir suteikti jam galimybę žaisti su vaikais, kurie yra jo amžiaus“, – pridėjo šaltinis.


Rašyti komentarą...
T
Taigi
2020-09-02 14:44:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tautos siurbėlės visi tie...
Atsakyti
0

M
Mere
2020-09-03 12:34:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie turėjo gyventi Bekingemo rūmuose nes tarp eilinių žmonių jie neisi paiso niekas nenorėtų kad jie šalia gyventų
Atsakyti
0

Žr
2020-09-02 23:06:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bl* nesuprantu kas čiq rašė straipsnį n*****.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų