Išgirskite himną, skirtą Baltijos kelio paminėjimui: įdainavo ir reanimacijoje dabar gulintis Vyšniauskas

Lietuvai minint 31-ąsias Baltijos kelio metines, jungtinis projektas „Atgimimo vaikai“ pristato vaizdo klipą „Susijunkim, broliai, sesės“, rašoma pranešime spaudai.

Jį įdainavo šiuo metu nuo COVID-19 reanimacijoje besigydantis operos solistas Vaidas Vyšniauskas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja Judita Leitaitė, Kauno krikščioniškasis kamerinis choras „Geroji Naujiena“ (dirigentas Nerijus Šatinskas) ir „Prabudimo orkestro“ muzikantai.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiui skirto muzikinio projekto „Atgimimo vaikai“ iniciatorius, VšĮ „Prabudimo orkestras” vadovas Tadas Daujotas sako, kad Daivos Palionienės sukurta giesmė „Susijunkim, broliai, sesės” galėtų tapti Baltijos kelio paminėjimui skirtu himnu. 

„Vienybė – tai raktas į permainas, o tikra vienybė ateina iš aukštybių. Todėl prisimindami Sąjūdžio laikais lietuvių širdyse spinduliavusią vienybę, negalime ignoruoti maldos, nes būtent Dievas suteikia drąsą ir meilės saitais suvienija mūsų širdis tam, kad įgyvendintume Jo numatytus tikslus. Šiuolaikinis krikščioniškas himnas „Susijunkim, broliai, sesės” kviečia Lietuvos žmones apsijungti maldoje ir būti vieningiems, o tai yra be galo aktualu ne tik minint Baltijos kelią, bet apskritai žvelgiant į mūsų tautos ateitį. Šiandien matome vienybės dvasios išsiliejimą kaimyninėje Baltarusijoje ir tai mums primena mūsų tautos kovą už laisvę, bet praėjus trisdešimčiai metų nuo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, labai gerai suprantame, kad vienybę reikia puoselėti ir branginti, o tai įmanoma padaryti tik su Dievo pagalba. Viliamės, kad projekto „Atgimimo vaikai” įrašytas himnas ir nufilmuotas vaizdo klipas, įžiebs vienybės kibirkštėlę lietuvių širdyse”, - dalijasi savo mintimis „Prabudimo orkestro“ vadovas Tadas Daujotas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad koronavirusu neseniai užsikrėtė žinomas šalies tenoras V. Vyšniauskas. Visuomenėje jis žinomas kaip Kristian Benedikt. Šiuo metu vyras jis gydomas Santariškių ligoninės reanimacijos skyriuje.

REKLAMA

Apie tai, jog užsikrėtė koronavirusu jis pranešė socialiniame tinkle.

Feisbuke jis rašė: „Daugelis jūsų ar iš manęs asmeniškai ar iš spaudos esate girdėję kad man ir mano žmonai diagnozuotas COVID-19. Nenorėjau apie tai rašyt, galvodamas kad visiems būtų prasmingiau apie tai išgirst kuomet pasveiksim. Tačiau koronavirusas vis dar klastingas... Šiuo metu esu Santariškių ligoninės Reanimacijoje, o mano Linutė ligoninėj. Vaikai vieni namuose“.


Rašyti komentarą...
R
Raimundas
2020-08-23 01:49:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
tokios pornuxos net ltsr sau neleisdavo....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų