Koronavirusu užsikrėtė dar vienas „Power Hit Radio“ darbuotojas: papasakojo apie pirmuosius požymius

Visai neseniai naujienų portalas tv3.lt pranešė apie tai, jog koronavirusas patvirtintas „Power Hit Radio“ laidų vedėjai Rūtai Žibaitytei. Kiek vėliau šiuo virusu užsikrėtė ir programų direktorius Saulius Baniulis.

Apie tai jis pranešė socialiniame tinkle.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Koronavirusu užsikrėtė dar vienas „Power Hit Radio“ darbuotojas: papasakojo apie pirmuosius požymius

„Kas ilgai laukia, tas sulaukia – COVID-19 RASTAS.

Tie, kurie su manimi turėjo kontaktą, bendravom ir ilgesnį laiką buvom bendroje patalpoje, sekite savo savijautą ir jei prasidės kažkas panašaus į peršalimą, kreipkitės į COVID-19 liniją – 1808 – paklaus, kuo skundžiatės ir tada nuspręs, ar jums reikia daryti testą. Testą galit darytis ir privačiose klinikose, jis mokamas (70 - 80 eur). Jis nėra toks baisus, kaip čia visi piešia.

NEDARYKIT TESTO PER ANKSTI – gali būti neigiamas atsakymas, o virusas įsisiautėti tik vėliau. Taip nublūdinsit į kokius renginius, aplankysit senelius ir platinsit virusą galvodami, kad esat sveiki ir nekeliat pavojaus. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro teigimu KONTAKTAS yra tada, kai su žmogum artimoje aplinkoje išbūni apie 15 min., tai ir vėl pagalvokit, kas su manimi taip bendravo – sekite savijautą ir savaitgalį kepkit pyragus namuose, deginkitės balkone, plaukiokit vonioje.

Aš pats užsikrėčiau, labiausiai tikėtina, penktadienį. Pirmadienį jau galvojau, kad po savaitgalio esu peršalęs nuo kondicionieriaus. Tada prasidėjo temperatūros kilimas, menkas gerklės kutenimas, galvos skausmas – absoliučiai tie patys simptomai, apie kuriuos ir kalbama. Sveiktos centro darbuotojai taip ir sako, kad dažniausiai užsikrėtus simptomai pasireiškia per pirmą savaitę, bet pasitaiko atvejų, kad ir po ilgenio laiko tarpo.

Atrodo, kad surašiau tiek, kiek žinau. Sudarinėju sąrašą žmonių su kuriais bendravau per paskutinę savaitę, jei ir jūs į jį pretenduojat, tai prisiduokit", – feisbuke rašė S. Baniulis.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena,  „Power Hit Radio“ programų direktorius Saulius Baniulis patvirtino, jog koronavirusu susirgo Rūta Žibaitytė.

„COVID patvirtintas vienam „Power Hit Radio" darbuotojui. Visa radijo komanda nedelsdama izoliavosi. Nuo pat koronoviruso pradžios ruošėmės tokiai galimai situacijai – pasiruošėme atitinkamą vidinę tvarką ir dirbome laikydamiesi maksimalių saugumo reikalavimų: darbuotojų kontaktai minimizuoti, departamentai izoliuoti, dėvimos apsauginės veido kaukės ir t.t. Ir dabar situaciją sprendžiame vadovaudamiesi minėta tvarka ir imamės visų priemonių, kad būtų užtikrintas darbuotojų saugumas", – paskelbtas viešas komentaras apie situaciją „Power Hit Radio".

Koronavirusas nustatytas radijo stoties „Power Hit Radio" darbuotojui, antradienį BNS patvirtino Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

„Informaciją apie šį naują atvejį turime, tačiau detalių komentarų kol kas negaliu pateikti, nes jis vis dar tiriamas epidemiologų. Kadangi atvejis yra naujas, jis dar nėra įtrauktas į šios dienos statistiką“, – BNS antradienį sakė NVSC atstovė Justina Petravičienė.

Tiesa, S. Baniulis yra saviizoliacijoje ir nedirbo nuo antradienio, kuomet R. Žibaitytė gavo teigiamą koronaviruso testą.

„Power Hit Radio“ radijo stoties patalpos yra dezinfekuotos pagal visas NVSC rekomendacijas. Po žinios, jog R. Žibaitytei nustatytas koronavirusas, visi kontaktavę su ja asmenys atliko koronaviruso testą. Visi, išskyrus S. Baniulį, sulaukė neigiamų atsakymų.


Rašyti komentarą...
L
Linas
2020-08-12 23:07:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Covid hit radio :))
Atsakyti
-2

B
Brone
2020-08-13 10:17:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
cia eiline reklama kiek sumokejo?
Atsakyti
-2

L
Lidija
2020-08-13 11:07:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, o kas cia tokio, persirgs ir ramu, nesuprantu kam kelt ta panika, gripu irgi sergam, bet panikos nekeliam
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų