Azartiškasis šou „galvOK“ grįžta į TV3 eterį: žada dar daugiau netikėtumų

Pavasarį TV3 eteryje rodytas naujas „galvOK“ šou iškart pelnė žiūrovų simpatijas. Taigi naujajame TV3 sezone šeštadienio vakarais jis vėl kurstys azartą ir žadins smalsumą. Kol vyksta pasiruošimas naujam sezonui, kviečiame tapti „galvOK“ palaikymo komandos nariu ir ne tik prisidėti prie pergalės, bet ir susišluoti pinigį prizą!

8

Registracijos anketą pildykite čia: https://www.tv3.lt/galvok/anketa

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „galvOK“ laida

Kaip jau įprasta, kiekvienoje „galvOK“ laidoje dalyvaus po dvi komandas, kurios tarpusavyje varžysis ieškodamos atsakymų į keisčiausius, netikėčiausius klausimus. Vienai komandai vadovaus M. Katleris, kitai – M. Mikutavičius. Kiekvienoje laidoje jie turės vis kitus svečius – Lietuvos įžymybes. Žaidimo klausimus uždavinės, atsakymus fiksuos ir surinktus taškus skaičiuos vedėjas A. Žiurauskas. Tačiau, be jau įprastų dalykų, naujame projekto sezone bus ir naujovių.

„Šio sezono išskirtinumas – „galvOK“ kapitonai turės nebe virtualias, bet „gyvas“ palaikymo komandas. Palaikymo komandos vaidmuo labai svarbus – kapitonas į komandą kreipiasi, kai nežino atsakymo, taigi jų atsakymas gali padėt laimėt arba pralaimėt žaidimą. Komandų nariais gali tapti visi norintys, tereikia spėt užsiregistruoti. Jie, tik atvykę į šou studiją sužinos, kas yra kapitonų svečiai ir galės pasirinkti – prie kurio kapitono ir jo svečio nori jungtis. Iš viso palaikymo komandoje gali būti 40 žmonių, bet nėra apibrėžta, kaip jie turi pasiskirstyti, taigi vienoje komandoje gali būti tik 2, o kitoje net 38 fanai. Bus labai įdomu stebėti, kas motyvuoja žmones rinktis vieną ar kitą pusę – personalijos ar galimybė laimėti didesnį prizą, ir kokios intrigos čia užvirs“, – projekto naujoves pristatė TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Komandos už teisingus atsakymus gauna taškus, kurie konvertuojami į eurus, maksimali suma, kurią galima surinkti – 1600 eurų. Prizą po lygiai pasidalina visa laimėjusi komanda – kapitonas, jo svečias ir palaikymo komandos nariai.

Pasak A. Rimo, šiame sezone TV žiūrovų laukia dar įdomesni klausimai ir dar daugiau atsakymų bus vaizdžiai demonstruojama studijos scenoje pasitelkiant specialius efektus ir kitas vaizdingas priemones. Netikėtumas ir įspūdžiai tiek TV žiūrovams, tiek šou dalyviams – garantuoti!

REKLAMA

„galvOK“ žaidimo išskirtinumas – netradiciniai, labai įdomūs, netikėti ir dažnai šmaikštūs klausimai, į kuriuos atsakymus reikia išmąstyti, o ne „iškalti“ vadovėliuose, štai pavyzdžiui:

Kodėl delfinai kramto pūsliažuves?

a. Jos atlieka dantų šepetėlio funkciją

b. Dėl šios žuvies nuodų delfinų oda tampa glotni

c. Kramtydami apsvaigsta

Kol laukiame „galvOK“ starto TV3 eteryje, pasitreniruoti ir savo sumanumą išbandyti galima žaidžiant žaidimą tv3.lt portale bei „Power Hit Radio“ eteryje.

„galvOK“ – TV3 eteryje jau rugsėjo 5 d. per TV3! „galvOK“ – dalyvauk, patirk, laimėk!


Rašyti komentarą...
d
dfg
2020-08-10 10:52:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne taip užrašė. Reikėjo: gal VOK !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų