Žinoma klaipėdietė pašiepė trenerės Vilkienės reklamuojamą korsetą: išvadino išsigimėlių kasta

Praėjusią savaitę viena žinomiausių Klaipėdos trenerių Rasa Vilkienė socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje pasidalijo trumpa žinute ir įrašu apie sportavimo su korsetu naudą. 

Rasa Vilkienė (tv3.lt koliažas)
8

Tiesa, žinoma moteris nesitikėjo, kad įrašas sukels tokį žinomos klaipėdietės, buvusios politikės bei verslininkės Eugenijos Odebrencht nepasitenkinimą.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinoma klaipėdietė pašiepė trenerės Vilkienės reklamuojamą korsetą: išvadino išsigimėlių kasta

Tai pamačiusi, R. Vilkienė nieko nelaukdama situaciją nusprendė aprašyti ir socialiniuose tinkluose. „Na visko apie save girdėjau, bet, kad „Klaipėdos „Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD)“ atstovė taip išsireikštų po mano nuotrauka, nu ką aš žinau, su visa pagarba, gaila“, – rašė ji.

Pasirodo, kad R. Vilkienę papiktino trumpas E. Odebrecht komentaras. „Išsigimėlių kasta“, – po minėtu vaizdo įrašu brūkštelėjo ji.

Rasa pasakojo, kad toks verslininkės komentaras apie ją ir visus kitus, nešiojančius korsetą, privertė pasijusti itin nesmagiai. „Šviečiu žmones, stengiuosi, kad sporto ir sveikatos kultūra klestėtų, darau daugybę neatlygintinų dalykų, ir va tau į žandą. Ir dar iš žinomo žmogaus, kurio aš net nepažįstu“, – situaciją komentavo trenerė.

R. Vilkienė pridėjo, kad su šia situacija taip pat ketina kovoti pozityvumu: „Aš viešai jai pasiūlysiu ateiti prie jūros į mano nemokamas treniruotes ir ten išsilieti emocijas. Mes tai ten ir darome“, – sakė ji.

Paklausta, ar paviešinusi įrašą, kuris pritraukė daug internautų dėmesio, sulaukė E. Odebrecht atsiprašymo, R. Vilkienė atsakė neigiamai. Anot jos, moteris tik pakomentavo minėta jos įrašą.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt bandė susisiekti su E. Odebrecht, deja, kol kas nesėkmingai. 

Nepaisant to, žinoma moteris pasidalijo viešais komentarais po R. Vilkienės įrašu. „Kiek emocijų dėl korseto! Neturit ką veikt?!“ – rašė ji viename.

„Labai gaila, kad priimta asmeniškai! Atsiprašau! Čia ne apie žmogų! Man tik tas daiktas kažkoks kvailas pasirodė!“ – pridėjo ji.


Rašyti komentarą...
T
Ta tai vis randa buda prasiskverbti vies
2020-08-05 16:14:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pinigu ''influencinimas`'' is negudriu ir naiviu ''sekeju''...- zinoma kad daiktas kvailas ir jokio liemens nepadarys lieknesniu, ta trenere puikiai zino , bet toliau mulkina patikliuosius
Atsakyti
-1

N
Nu jo
2020-08-06 08:30:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viena pareklamavo, kita atsake kaip pacanke. Pasakysiu paprastai: jei neturi, ko protingo pasakyt, patylek.
Atsakyti
0

M
Monika
2020-08-08 22:21:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sportuoti su diržu iš ties yra labai patogu, tik gal labiau šaltuoju metų laiku.... Trenerė Rasa puiki moteris, o pikti komentarai tai liguistas pavydas ar pyktis...☺
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų