Legendinė grupė „The Beatles“ atgyja: Rafailas Karpis ir Jokūbas Bareikis kviečia į išskirtinį koncertą po atviru dangumi

Jau rugpjūčio 12 d. žinomi šalies atlikėjai – operos solistas Rafailas Karpis ir atlikėjas Jokūbas Bareikis – visus ištikimus grupės „The Beatles“ gerbėjus bei kokybiškos muzikos mėgėjus kviečia į teatralizuotą ir vienintelį koncertą šią vasarą „The Beatles Show“ po atviru dangumi DOMINO teatre BE STOGO. 

Legendinė grupė „The Beatles“ atgyja
12

Tai išskirtinis koncertas, kurio metu išgirsite visame pasaulyje žinomos grupės „The Beatles“ populiariausias ir gražiausias dainas: „Let it be“, „Yesterday“, „Help“, „Hey Jude“, „Strawberry Fields Forever“ ir kt. bei sužinosite įdomių detalių apie grupės kūrybą ir gyvenimą. 

Rafailas Karpis – prisiekęs šios grupės gerbėjas, atmintinai žino visus jos istorijos faktus. Tiesiog vaikščiojanti bitlų enciklopedija. Jokūbas Bareikis vaikystėje iš tėvų savindavosi bitlų plokšteles, flomasteriais žymėdamas mėgstamiausias savo dainas. Sujungę savo pagarbą ir meilę bitlų muzikai, jie sukūrė nuostabų biografinį koncertą, kuriame ne tik atlieka „The Beatles“ dainas, akompanuojami gyvos muzikos grupės, bet ir įdomiai pasakoja garsiosios ketveriukės istoriją. 

REKLAMA

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Legendinė grupė „The Beatles“ atgyja

Populiariausia visų laikų muzikos grupė „The Beatles“ visada liks ant pasaulio muzikos pjedestalo. Ši grupė nuo susikūrimo iki karjeros pabaigos sukūrė daugiau superhitų, kurie išliko populiarūs iki šių dienų, nei per dešimtmetį sukuria visi pasaulio atlikėjai kartu. „The Beatles“ nepraranda ne tik savo senųjų gerbėjų, bet nemariu savo muzikos skambesiu pritraukia ir galybę jaunų muzikos mylėtojų. Tiesiog – tai muzikos galia. 

Ir nors hipių laikai – jau praeityje, o lietuviai – daug santūresni žmonės, bet puikios dainos, gyvai atliekama muzika ir nuoširdus bendravimas niekada nepraranda savo „galiojimo“. Koncerto metu netrūks ir atlikėjų improvizacijos bei dialogo su publika, o specialiai renginiui sukurta scenografija ir atrinktos koncerto erdvės tik sustiprins vakaro nuotaiką. 

Teatralizuotas koncertas „The Beatles Show“ – tai galimybė praleisti puikų vakarą su nuostabia muzika ir profesionaliais atlikėjais bei pradžiuginti muzikine dovana tuos, kurie vertina puikų atlikimą ir visame pasaulyje pripažinimą pelniusią muziką. Susitikime rugpjūčio 12 d. DOMINO teatre BE STOGO, įsikūrusiame A. Mickevičiaus bibliotekos kieme, adresu Trakų g. 10, Vilnius. Daugiau informacijos ir bilietai: www.dominoteatras.lt


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų