Tinklaraštininkė Mūza su vyru laukia šeimos pagausėjimo: negalėjau patikėti, kad tai nutiko taip greitai

Socialiniuose tinkluose išgarsėjusi tinklaraštininkė Gražina, geriau žinoma kaip „Mūza“, su vyru Ryčiu Gražiu išgyvena gražiausias akimirkas – pora laukia šeimos pagausėjimo.

Tinklaraštininkė Mūza su vyru Ryčiu (nuotr. Instagram)
15

Apie tai savaitgalį Gražina pranešė savo socialinių tinklų paskyrose, o žinią patvirtino ir naujienų portalui tv3.lt.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tinklaraštininkė Mūza su vyru laukia šeimos pagausėjimo: negalėjau patikėti, kad tai nutiko taip greitai

Daugiau nei 3 mėnesius besilaukianti Gražina pasakojo, kad nuo sekėjų nuslėpti nepavyksta nieko, o kadangi aplinkiniai džiugią žinią žinojo jau seniai, pora netrukus apie tai nusprendė pranešti ir socialiniuose tinkluose žinomos Mūzos auditorijai.

„Sekėjos įtarinėja nuo pat vestuvių, tad situacija niekuo ir nepasikeitė, nuolat spėliodavo ir klausdavo“, – prisiminė Gražina, kuri su mylimuoju Ryčiu susituokė praėjusių metų pradžioje.

Mūza augina vieną sūnų iš praėjusių santykių, o Ryčiui šis vaikelis bus pirmasis. „Berniuką turime, norime mergaitės. Daktarai kol kas yra dviprasmiškos nuomonės“, – apie vaikelio lytį sakė žinoma moteris.

Paklausta, kaip reagavo jos šeimos vyrai, išgirdę puikias naujienas, Gražina pasakojo, kad labai džiaugėsi abu. „Vyras apsidžiaugė, puolė apsikabinti mane, o aš buvau labai nustebusi, negalėjau patikėti, kad tai nutiko taip greitai“, – pasakojo ji.

Tinklaraštininkė Mūza su vyru Ryčiu

Ne ką mažiau džiaugėsi ir Mūzos sūnus: „Mes nuolat jam sakydavome, kad ateityje turės brolį arba sesę. Jis tam pilnai pasiruošęs, dažnai klausdavo, kada jau tai įvyks. Na, o kuomet buvome tikri, kad jau laikas pranešti, suruošėme jam siurprizą. Jis visą laiką šypsojosi ir iškart puolė skambinti pranešti visiems apie džiugią naujieną. Sakė, kad tai geriausia pasaulyje žinia.“

REKLAMA

Mūzos sekėjai jau ne kartą galėjo įsitikinti, kad ji – itin elegantiška moteris, mėgstanti įvairius kostiumėlius, sukneles bei aukštakulnius. Paklausus, ar dėl nėštumo jos įvaizdis pasikeitė, žinoma moteris džiaugėsi, kad kol kas to atsisakyti netenka. „Kol kas nieko nekeičiau, turiu ir platesnių suknelių, tad aukštakulnius galima nešioti ir prie jų“, – sakė ji.

Karantinas daugeliui porų tapo tikru santykių išbandymu, vis dėlto Gražina ir Rytis teigia to nepatyrę. Priešingai – pora tik žengė dar vieną žingsnį savo santykiuose ir taps tėvais.

„Mūsų santykiai visuomet buvo ir yra vienodi. Mes nebanguojame, pas mus tai neegzistuoja. Dažnai pasijuokiame, kad esame pamiršę, ką reiškia pyktis arba pykti. Mūsų giliu įsitikinimu, gražių santykių paslaptis yra ta, kad žmonės turi tikti vienas kitam, turėti vienodas vertybes, požiūrį ar pomėgius. Mūsų manymu, pliusas minuso nepapildo. Kuo daugiau skirtumų, tuo labiau skirsis ir nuomonės. Mes esame labai panašūs, įdomūs vienas kitam, kartu mums nebūna nuobodu“, – sakė Gražina.

Tinklaraštininkė Mūza su šeima

Vėliau ji pridėjo, kad specialiai ugnelės santykiuose jiems kurstyti dar nė nereikia, mat ji ir taip dega stipria liepsna: „Kitoms poroms patarčiau dažniau išvykti kur nors dviese, keisti aplinką, linksmintis, džiaugtis ir daug kalbėtis.“

Taip jau sutapo, kad per karantiną apie savo nėštumą pranešė ir „Šokoladas sielai“ kūrėja Rūta Banionytė. Kaip pasakojo Mūza, jos abi dabar turi netgi dar daugiau bendrų temų. 

„Ji – labai išmintinga moteris, turi daug patirties, tad ji man yra ir atrama, ir patarėja, ir daktarė, ir mano baimių ar abejonių sklaidytoja. Rūta turi ypatingą energetiką. Mes nesame tos draugės, kur kasdien pliurpia valandomis telefonu arba bėga kavutės, tačiau dažnai pabendraujame asmeniniais bei darbiniais klausimais, palaikome viena kitą sunkesniu momentu“, – pokalbį baigė Gražina.


Rašyti komentarą...
N
Nuomone
2020-08-06 08:21:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Muzai labai labai pasiseke, normalus i ja dazniausiai neziuri, o cia net vede ir vaika uztaise, gales dabar melzti is jo babkes..
Atsakyti
-2

L
LR Pilietis (nustebęs)
2020-08-07 08:55:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal jau per daug sureikšmintas būsimas vaiko gimimo įvykis kažkokiai tinklaraštininkei Mūzai išgarsinti!!! ŠIMTAI garsių ir vertesnių šio dėmesio LR moterų laukiasi vaikelių, bet apie jas kasdien nerašoma !!!Nejaugi tik dėl to ,kažkokia tinklaraštininkė jau tapo ypatingąja LR garsenybe ???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų