Eltonas Johnas paminėjo svarbią sukaktį: įvardijo, ko gailisi labiausiai

Eltonas Johnas pasiekė svarbų etapą – trečiadienį šventė 30 metų blaivumą. Legendinis dainininkas pažymėjo šią progą apsuptas artimiausių žmonių ir „Instagram“ pasidalino šios šventės  akimirkomis.

Eltonas Johnas (nuotr. SCANPIX)
7

Eltonas Johnas šią ypatingą sukaktį pažymėjo apsuptas vyro Davido Furnisho ir jų vaikų, 9 metų Zachario ir 7 metų Elijo.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eltonas Johnas

Jis taip pat paskelbė torto, pagaminto su skaičiumi „30“.

„Atspindi magiškiausią dieną, atšventus mano 30-ąjį blaivybės gimtadienį“, – rašė dainininkas. „Tiek daug gražių atvirukų, gėlių ir žetonų iš mano brangaus Davido, programos draugų, biuro ir mūsų namų darbuotojų. Aš tikrai palaimintas žmogus“.

73 metų Jonas taip pat išreiškė padėką visiems, padėjusiems jam pasiekti šį savo gyvenimo momentą, rašo today.com.

„Jei nebūčiau išdrįsęs papašyti pagalbos prieš 30 metų, būčiau miręs. Ačiū visiems žmonėms, kurie mane įkvėpė ir palaikė kelyje“, – rašė jis.

Praėjusiais metais Johnas atviravo apie savo sprendimą gyventi blaiviai ir nebevartoti kokaino po to, kai jo pažįstamas vaikinas mirė dėl AIDS.

Johnas taip pat teigė, kad priklausomybė nuo narkotikų yra jo gyvenimo „didžiausias apgailestavimas“.

„Labiausiai gailiuosi, kad vartojau narkotikus, tačiau, dėl viso to skausmo, blogo elgesio, neapykantos sau, kurią aš praėjau, esu čia – blaivus ir išmokęs, kaip  reikia gyventi“, – sakė jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų