Rastas su sūnumi pasiplaukioti ketinusios „Choro“ žvaigždės kūnas

Neseniai žiniasklaidą pranešė liūdną žinią, kateriu Piru ežere su sūnumi išplaukusi „Choras“ žvaigždė Naya Rivera taip ir negrįžo.  

Naya Rivera su sūnumi (tv3.lt fotomontažas)
12

Vietos policijos teigimu, 33-ejų aktorė trečiadienio vakarą išsinuomavo valtį. Piru ežeras, kuriame buvo aptiktas jos sūnus, yra netoli Los Andželo.

Dingo be žinios serialo „Choras“ žvaigždė: jos 4-metį sūnų aptiko vidury ežero valtyje

Kaip praneša mirror.co.uk, šiame ežere buvo rastas kūnas, tačiau policija vis dar nepatvirtina ar tai nuskendusi Naya.

Po 3 valandų, kai sūnus su mama išplaukė, jų valtis buvo rasta plūduriuojanti viena, o tai sukėlė kitų valtimi plaukusių žmonių nerimą. 

JAV žiniasklaidoje rašoma, kad N. Rivera sūnų aptiko žmonės, kurie taip pat plaukiojo valtimi ežere. Skelbiama, kad berniuko teigimu, „jie plaukiojo kartu su mama, tačiau ji negrįžo į valtį“.

Jorsey vilkėjo gelbėjimosi liemenę, o štai suaugusio žmogaus – N.Riveros – gelbėjimosi liemenė buvo rasta valtyje.

Berniukas policijos pareigūnams papasakojo, kad jo mama iššoko iš valties į vandenį ir daugiau į ją nebegrįžo. Vis dėlto pareigūnai tikina, kad mažamečiu berniuku pasikliauti yra sunku. 

REKLAMA

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mįslingai dingo su sūnumi paplaukioti ketinusi „Choro“ žvaigždė: berniukas rastas vienas

Dieną prieš savo dingimą, socialiniuose tinkluose N.Rivera pasidalijo savo ir sūnaus nuotrauka, po kuria trumpai brūkštelėjo: „Tik mudu dviese“.

Aktorė Naya Rivera yra žinoma kaip vienos iš pagrindinių serialo „Choras“ (2009-2015 m. jį rodė televizija „Fox“) aktorė. Šiame seriale buvo pasakojama apie choro „New Directions“ veiklą.

Puertorikiečių kilmės N. Rivera 2014-aisiais ištekėjo už aktoriaus Rayano Dorsey, su kuriuo susilaukė sūnaus. Pora išsiskyrė 2018-aisiais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų