Gruzijos milijonierių dukra uždaro grožio saloną sostinėje: turi kitų planų

Šio pirmadienio vakarą socialiniuose tinkluose Gruzijos milijonierių dukra bei grožio salono savininkė Sofio Gelašvili paskelbė, jog išparduoda kirpyklos baldus.

Sofio Gelašvili (Greta Skaraitienė/Fotobankas)
29

Antradienį susisiekus su Sofio paaiškėjo, kad tai – jos grožio salono „Sophistique“, įsikūrusio sostinėje, baldai.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Praėję metai Gelašvili pateikė daug iššūkių: niekada to nenorėčiau patirti vėl

Žinoma moteris tv3.lt atskleidė, kad šiuo metu savo saloną uždaro. „Daug nenoriu komentuoti – jį uždariau, nes turiu kitų planų“, – intrigą paliko S. Gelašvili.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad praėję metai Sofio taip pat pateikė daugybę iššūkių. Prieš 25-ąjį savo gimtadienį kalbinta moteris pasakojo, kad 2019-ieji pateikė tikrai nemažai pamokų, o taip pat atnešė ir pokyčių.

„Šie metai tikriausiai buvo patys sunkiausi ir didžiausių pokyčių metai. Esu dėkinga, kad viskas taip ir nutiko, kad visko daug teko patirti – tai man suteikė tikrai nemažai brandos, pasikeitė ne tik mano šeimos statusas, bet ir dauguma draugų“, – priežastis įvardijo ji.

Vis dėlto dabar Sofio į gyvenimą ir vėl ėmė žvelgti tik pozityviai: „Daug kas tikrai nustebino ir nuvylė, tačiau niekada to nenorėčiau patirti vėl. Kaip sakoma, to nelinkėčiau net priešui… Džiaugiuosi, kad tunelio gale atradau tą šviesą – be galo esu dėkinga artimiesiems.“

Paklausta, ko pati sau palinkėtu ateinančių, 25-tųjų gyvenimo metų proga, žinoma moteris teigė, jog norėtų būti ryžtingesnė ir labiau savimi pasitikinti.

 


Rašyti komentarą...
B
Brigita
2020-01-15 11:18:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek jau buvo tų sužadėtuvių, ir kiek dar bus. BUNKE LENKTINIAUJA SU ŠČIOGOLOVAITE. KURI DAUGIAUSIA
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų