Neištikimybės nuo žmonos neslepiantis vyras: ji į darbą, aš į trasą

Laidos „TV Pagalba“ studijoje vyras atskleis žmonai slapčiausią tiesą apie save. Justinas turi dvyliką vaikų ir negali būti ištikimas tik vienai moteriai. Savo neištikimybės neslepiantis vyras šokiravo televizijos žiūrovus.

„Esu pastoviai neištikimas žmonai. Su pirma žmonau buvau neištikimas ir antrai esu neištikimas. Aš neturiu, ko slėpti, koks jau esu, toks. Dabar, kur turiu žmoną, man užtekdavo jos, bet po vestuvių viskas, pradėjo ragus rodyti. Ji į darbą, o aš į trasą pas mergų“, – dabartinį savo gyvenimo periodą apibūdino donžuanas.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neištikimybės nuo žmonos neslepiantis vyras: ji į darbą, aš į trasą

Justinas sako, kad ant rankos ir kojos pirštų nesuskaičiuotų, kiek yra gyvenime turėjęs moterų, o tam prireiktų net skaičiavimo mašinėlės.

„Taip gyventi man patinka, aš pareinu pas žmoną kaip pas svetimą atsišviežinęs su kitomis“, – savo gyvenimo filosofiją laidoje dėstys daugiavaikis tėvas.

Justino žmona Lina neslepia, kad labai jį myli ir jau yra atleidusi savo vyrui daug ką. Ji ne tik kad išlaiko Justiną, tačiau ir kenčia jo silpnybę moterims.

REKLAMA

„Jis praktiškai mane parsivežė į savo šeimą, pas savo draugę. Mes gyvenome visi trys, ji pastojo, susilaukė dvynukų su juo, tada jie susituokė. Manęs tai netenkino, bet jis manęs nepaleido“, – sunkiai suvokiamą istoriją papasakos Lina. 

Vienintelis moters noras dabar, kad vieną dieną Justinas ateitų į protą ir suvoktų, kaip Lina dėl jo stengiasi ir jį myli.

Ar moteris pajėgs ištverti žinią, jog vyras niekada nepasikeis ir net neketina keistis? Ir kokį sprendimą ji priims?

Visą pokalbį žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
L
Lile
2019-11-10 13:57:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip moterys save nuvertina,niekaip nesuprantu. Kuili islaiko,kencia,jug ligu gali parnesti. Baisus paziuret,siaubas kazkoks. Matyt patinka kentet. Jug moteris pati sau uzkerta kelia i laime. Ismestu sudziu lauk,matos kad gera,darbsti,atrastu dar toki zmogu,kuris myletu ir lepintu. Isikibo i viena,nesupranta kad gali buti ir kitaip. Yra sventi zodziai,kad zmogus savo laimes kalvis. Moterys,gerbkit save.
Atsakyti
0

C
Ce
2019-11-10 13:33:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos kasdienybe moterytes nori barskintis todel ir gyvena po 3 kartu,greitai uabai atsidarys,pavadinimu"ispisindinimo joct stock kompany group AG",butu perspektuvi imone inovatyvi staruolei dirbtu su milijuonine apyvarta,akcijos birzoje turetu didele paklausa.
Atsakyti
-1

E
Emigrantas
2019-11-10 15:36:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvaila kalbėti apie pigias prostitutes lietuvoje, jų tiek nemokamų, kad ,,vežimu vežk". O pradžia ko gero nunusileidžia indijos - 15-16 metelių, noriu ....... su berneliu...tebūna jos pašlovintos, nes visad jų reikia.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų