Starošaitės sūnus atskleidė keistą atlikėjos pomėgį: net lubos dreba

Trečiadienį TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ viešėjo lietuvių mylima atlikėja Irena Starošaitė su sūnumi Vakariu. Atlikėja atskleidė ne vieną intriguojantį faktą apie save ir nustebino ne tik laidos vedėjus Mindaugą Stasiulį ir Justiną Jankevičių, bet ir studijos svečius bei laidos žiūrovus. Negirdėtų įdomybių apie savo mamą pateikė ir sūnus Vakaris.

Jaunuolis dabar studijuoja muzikos technologijas Londone ir su mama matosi ne taip dažnai, kaip norėtų.

„Mama labai kantri. Labai. Aš labai myliu savo mamą. Dažnai būna, kad Anglijoje prabundu ir norėčiau, kad mama būtų šalia, kaip Lietuvoje“, – laidoje šiltus jausmus mamai atskleidė Vakaris.

Norėdami išsiaiškinti, ar Irenos ir jos sūnaus ryšys nesumenko, laidos vedėjai surengė klausimų-atsakymų išbandymą. Jo metu Vakaris atskleidė daug įdomybių apie savo mamą ir ne kartą savo atsakymais prajuokino tiek laidos vedėjus, tiek studijos svečius.

Į klausimą, kokių problemų turi jo mama, Vakaris atsakė: „Kad ji nebegali sukurti nieko. Ji nieko nekuria ir man skundžiasi dėl to“

REKLAMA

Kita vertus, Vakaris patikino, kad mamos kūrybinis varikliukas dar neišblėsęs. Pasirodo, kad jo mama labai dažnai išsisaugo savo sukurtų dainų fragmentus ir duoda paklausyti sūnui, kad šis pagal juos sukurtų dainą. Pati Irena pripažino, kad visai neseniai Vakariui teko perklausyti net 138 garso įrašus. Tačiau tai tikrai ne vienintelė keistenybė, kurią pastebėjo I. Starošaitės sūnus.

Kaip dar atlikėja stebina ar kartais net siutina šeimos narius, žiūrėkite vaizdo įraše:

Laidą „Gero vakaro šou“ žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 19:30 per TV3 televiziją.


Rašyti komentarą...
O
Ona
2019-09-29 18:51:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
O zvagulis prie vaiko neprisidejo.negi jis tik Starosaites
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų