Jurkutė išliejo jausmus: gyvenkite gyvenimą savo

Viena ryškiausia bei mylimiausia televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė vis dažniau socialiniuose tinkluose su gerbėjais dalijasi kadrais ir mintimis iš asmeninio gyvenimo.

Jurgita Jurkutė (J. Misevič nuotr.)

Šį kartą moteris pasidalijo nuoširdžia žinute ir šiltu kadru su dukrele Kornelija ir vyru Ryčiu.

„Kas yra laimė? Kartais atrodo, kad ji kažkur, kai jau turėsi pakankamai. Žinių, pinigų, sveikatos, pažinčių, tobulą figūrą, tinkamą garderobą, šeimą, gerą darbą, vaiką ir taip toliau iki begalybės. Visgi gerai, jei tik „atrodo“. Realybė kur kas paprastesnė ir laimė ranka pasiekiama, jei išleidi minčių srautą pailsėti, o pati ar pats iš tikrųjų pamatai, kas tau prieš akis.

REKLAMA

Ledai yra laimė. Vaiko džiugesys – laimė. Mylimas žmogus šalia – laimė. Vasara – laimė. Gyvenimas – laimė. Daugybė mažų kasdienybės akimirkų gali būti didelė laimė, jei jas susirenki ir tuščiai nesvajoji. Laimė, ko gero yra veiksmas, kuris suteikia viduje jausmą. Tad pirmyn į veiklią dieną. Pirmyn valgyti ledų, apkabinti vaikų, bučiuoti mylimų, susirinkti likusius vasaros vitaminus ir gyventi gyvenimą savo“, – skatino Jurgita.

Seniau ne kartą Jurgita yra sakiusi, kad jos gyvenimas labiausiai pasikeitė po to, kai gimė dukra. Gimus dukrelei beatodairiškų sprendimų ar rizikos jos gyvenime tikrai sumažėjo.

„Gyvenimas kažkaip užsipildė. Atrodo, kad viskas yra savo vietose. Aš visai nebegalvoju apie tai, kas buvo, arba apie tai, kas bus, nes ji mane priverčia būti „čia“ ir „dabar“. Tai yra labai geras jausmas“, – kalbėjo J. Jurkutė.

„Iš esmės, ką atnešė Kornelijos gimimas, tai prikėlė tą dalį manęs ir leidžia man tai daryti labai drąsiai ir tuo mėgautis, nes tu kažkaip gali stebėdamas kitus žmones, tą energiją akumuliuoti ir tuo gyventi.

Man gera, aš noriu šypsotis, noriu, kad būtų pozityvumo. Ką mes susikuriame, tą mes pritraukiame. Tai yra mūsų pasirinkimas, ką mes norime pritraukti“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2019-08-20 00:23:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip teisingai sakote vyrui tai ,,,3 santuoka,,, o juk ir tos kitos paliktos norėjo būti laimingos ir mylimos..taip kad ir nelabai yra kuom girtis. Nes laimė mėgsta tyla yra toks prietaras....
Atsakyti
-2

T
To Jonas
2019-08-21 14:14:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jei neįdomi, kam skaitote ir komentuojate? :D
Atsakyti
-2

s
senjora
2019-08-19 23:01:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Irenai. Negirk dienos be vakaro,grazu kad gyvena cia ir dabar ir dziaugiasi gyvenimu.......bet kai bus pragyventas amzelis,va tafa gales pasakyti kaip mes buvom laimingi...dabar dar tik pumpureliai....
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų