Grožio renginyje – ir seniai matyta Voropaj: akį traukė seksuali suknelė

„Taip sugalvoti gali tik Jurgita“, – susižavėję šnabždėjosi svečiai, atvykę į grožio ir renginių erdvės „Selfstation“ pirmojo gimtadienio šventę, ir apžiūrinėdami tai, ką ji sukūrė neįprastos studijos sukakties proga, rašoma pranešime spaudai.

„Selfstation“ pirmojo gimtadienio šventė (A. Minkevičiaus nuotr.)
60

Pirmasis akcentas, atkreipęs visų dėmesį, buvo Urtės Šegždavičiūtės piešinių ekspozicija, pateikta iki šiol dar neregėta forma – meno kūriniai, lydimi iškalbingų tekstų, papuošė popierinius dovanų maišelius.

(60 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grožio renginyje – ir seniai matyta Voropaj: akį traukė seksuali suknelė

Renginio nepraleido ir seniai viešumoje matyta šokėja Katerina Voropaj, o taip pat – kiti žinomi žmonės: Karolis Murauskas, Rita ir Marius Sekmokai bei daugelis kitų.

„Papasakojau Urtei apie savo sumanymą surengti būtent tokią jos darbų parodą ir autorė nedvejodama sutiko!“, - pasakojo studijos įkūrėja, stiliaus ir įvaizdžio specialistė Jurgita Malakauskaitė.

U. Šegždavičiūtė patikino – jos darbai yra nedidelio formato, nes ji dirbanti su tokiu lapu, kokį gali visiškai užpildyti. Kūrėja piešia tik tada, kai jaučia, kad vidus kupinas liepsnos ir ji tikrai turės ką pasakyti piešiniu.

REKLAMA

„Popieriaus lapas tarsi atveria mane, kūryba atskleidžia tas paslaptis, kurios susikaupė ir spalvų, linijų forma išsiveržia į išorę. Niekada nežinau, ką paveiksle pavaizduosiu. Tiesiog kai ateina laikas, imu ir piešiu“, – sakė autorė, iš pradžių piešusi tik sau, vadinusi darbus „sielos dienoraščiu“. Tačiau, sulaukusi iš draugų vis daugiau pastebėjimų, jog jos kūriniuose žmonės atpažįsta savo išgyvenimus, patirtis, situacijas, nutarė kūrybos rezultatais pasidalinti viešai.

„Selfstation“ gimtadienio vakarą, kuris sutapo ir su pačios J. Malakauskaitės sukaktimi, publiką kerėjo ne tik vaizdai, bet ir skoniai bei garsai. Gurmaniškų užkandžių šventei paruošė skonių krautuvėlė „Gusto Italija“, džiuginusi paprastais, bet gardžiais produktų deriniais – pelėsiniu sūriu su balzaminiu kremu, arbūzais su feta ir mėta, alyvuogių ir daržovių vėrinėliais bei kitais gardumynais. Tuo tarpu muzikos garsais susirinkusiuosius lepino neseniai susibūręs „Instrumental Soul“ kolektyvas. Jo sumanytojas – J. Malakauskaitės brolis Martynas. Šou agentūros „Diamond Soul Factory“ įkūrėjas M. Malakauskas įsitikinęs – jo nauja įkurta grupė „Instrumental Soul“ nustebins ne vieną geros muzikos gerbėją.


Rašyti komentarą...
A
Aga
2019-06-20 20:43:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nematyta nerėgėta, labai vykęs žalios ir raudonos spalvos derinukas ant bangos, mka žmonės papozuot ir foto gražūs, muziksntai fainiausi, o šokėja kuklutė ir galėjo būt daugiau jos foto, nes ji šio renginio vinis kaip supratau
Atsakyti
0

m
mm
2019-06-18 17:09:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Katerina- saunuole, Jurgita-kaip visada fantastiska, Vadimas- super, sekmes visiems
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų