Tokios influencerės dar nematėte: mergina keliauja nuoga, o ją įamžina jos vyras

Šiais laikais norintiems išsiskirti socialiniuose tinkluose tampa vis sunkiau. Atrodo, kad visi turi asmeninius fotografus, neįtikėtinus drabužių derinius bei reklamuoja populiariausius produktus.

Svetlana Reus (nuotr. Instagram)
19

Vis dėlto būtent dėl šių priežasčių daugiau dėmesio sulaukia tai, kurie parodo tai, ko neišdrįsta ar nesugalvoja parodyti kiti.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tokios influencerės dar nematėte: mergina keliauja nuoga, o ją įamžina jos vyras

Svetlana Reus tikrai būtų galima paminėti tarp įdomiausių pasaulio influencerių. Daug keliaujanti moteris, kuri primena modelį, labiausiai išsiskiria dėl to, kad jos nuotraukos – nepalyginamos su niekeno kito.

Mergina keliaudama po skirtingas lokacijas dalijasi nuotraukomis, kuriose ji apsirengusi minimaliai, o dažniausiai pozuoja net ir visai nuoga, todėl užsienio žiniasklaida kartais ją netgi apibūdina kaip „nuogą keliautoją“.

Įdomu tai, kad Svetlana jau 4 metus yra ištekėjusi už vyro, kuris nori būti vadinamas „Planetos genijumi“. Būtent jis keliauja visur kartu su ja, o taip pat ją ir įamžina apsinuoginusią.

Jų santykiai – išties pašėlę. Mat nors oficialiai jiedu žiedus sumainė dar 2015-aisiais Las Vegase, vestuvių ceremoniją kasmet pakartoja vis skirtingoje vietoje.

REKLAMA

„Gamta mane įkvepia pozuoti nuogai, tačiau savo nuotraukas aš atsirenku itin atsakingai – noriu atrodyti meniškai, bet ne vulgariai“, – apie savo pomėgį pozuoti apsinuoginusiai yra sakiusi Svetlana.

Pirmąjįkart svetur Svetlana iškeliavo 2010-aisiais, ir nuo tada tai tapo jos didžiuliu pomėgiu. Stengdamasi sutaupyti kelionėms, S. Reus neperka galybės drabužių, neina į kiną, restoranus.

Na o tiems, kurie taip pat norėtų keliauti „nuogi“, Svetlana siūlo Islandiją – anot jos, būtent čia jums turėtų išeiti pačios geriausios nuotraukos.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų