Skaisgirių skyrybų drama įgauna pagreitį: Rolandas paviešino žadėtą įrašą

Šį pavasarį Lietuvos pramogų pasaulį krečia žiaurios skyrybos, o ypatingo dėmesio prieš kurį laiką susilaukė Vaidos ir Rolando Skaisgirių santykiai.

Visai neseniai žiniasklaidoje išplito pikantiškos V. Skaisgirės nuotraukos iš Turkijos, kur ši atostogauja ir mėgaujasi kito vyro dėmesiu. Netrukus po to, kol kas jos vis dar teisėtas vyras Rolandas patikino, kad duos visam tam atsaką.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasirodė skandalingasis Rolando Skaisgirio vaizdo įrašas

Dar anksčiau žinomas vyras žadėjo, kad jis paviešins pikantišką vaizdo įrašą, būtent gegužės 21-ąją dieną. Rolandas savo pažadą tesėjo – internete ėmė plisti necenzūrinės kalbos kupinas įrašas „Glostyk bobiką“.

Jame pagrindinis veikėjas – Girius – pasakoja savo ir savo žmonės Skaistės istoriją, kurioje nemažai panašumų su Rolando ir Vaidos Skaisgirių meilės istorija.

Girius ir Skaistė, kaip ir Rolandas bei Vaida, neva susituokia užsienyje – realiame gyvenime Skaisgiriai amžiną meilę prisiekė Barbadose.

Vėliau rodomi tolesni Giriaus ir Skaistės santykiai – Girius nuolat jaučiamasi įtarinėjamas savo žmonos, kuri neva kaltina jį nepagrįstais dalykais. Vėliau, sporto klube, sutikęs seną pažįstamą – Mėtą – Girius nevykusiai pajuokauja paklausdamas, kodėl ji tokios prastos nuotaikos – galbūt jos vyras miega su jo žmona?

REKLAMA

Ši, Giriaus nuostabai, atsako teigiamai. Vaizdo įraše Mėtos vyras vadinamas Barsuku, turi du vaikus.

Lrytas.lt paviešintoje istorijoje, V. Skaisgirė neva buvo užfiksuota su Povilu Loda, kuris taip pat su žmona Rūta turi du vaikus – devynmečius sūnus.

Naujienų portalas tv3.lt susiekė su R. Skaisgiriu. Paklausus, ar šiame vaizdo įraše šmaikščiai pavaizduoti jo ir Vaidos santykiai, šis nedaugžodžiavo: „Žiūrėkit, aš gi sakiau, kad nieko nekomentuoju, jūs kaip norit, taip įsidėkit. Čia yra mano komentaras, viskas“.

Visą istoriją ir nemažai paralelių su tikruoju Skaisgirių gyvenimu pamatysite pažiūrėję vaizdo įrašą (N-18). 

 


Rašyti komentarą...
S
Skaitytojas
2019-05-21 10:56:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Beprotiškai fantastiškas humoro jausmas, aukštas pilotažas:))) O kur skyrybų kultūra, nerealu:)
Atsakyti
-2

P
PAMASTYK
2019-05-22 08:49:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
KUR JŪS VYRAI ŽIŪRIT, VIS JAUNESNIŲ NORIT. NET NATŪRALU, KAD JOS NORI JAUNESNIŲ. APIE MEILĘ ČIA KALBOS NEGALI BŪTI, TIK PATOGUS GYVENIMAS IR IŠSKAIČIAVIMAS. KADA JŪS PRADĖSIT PRIPAŽINTI, KAD IRGI SENSAT. O JAUNO ŽMOGAUS VISAI KITAS MASTYMAS, HORMONAI KITAIP DIRBA. NEMANAU, KAD PYKTI REIKĖTŲ. PAŽAIDĖ TĖTĮ IR DUKRĄ IR PALEISTI REIKĖTŲ. NEGI DVASINĖS RAMYBĖS TOKIAM AMŽIUJE NESINORI, JAUNYSTĖ NUGALI. PASIEŠKOTI REIKĖTŲ PAGAL SAVO AMŽIŲ DVASINĮ PARTNERĮ, O NE SU JAUNIKLĖMIS BLŪDYTI. YRA IR VYRESNIŲ LABAI SUPER MOTERŲ
Atsakyti
-1

T
TOPAS
2019-05-21 11:25:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu ir viskas pasakyta, drūtai, trumpai, gerai
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų