Vaiko besilaukianti pora negauna giminių pritarimo: esame iš neturtingųjų, todėl netinkame vienas kitam

„TV Pagalbos“ laidoje – Romeo ir Džuljetos istoriją primenanti vienos šeimos drama. Du jauni žmonės nusprendė kurti šeimą, tačiau sulaukė didžiulio pasipriešinimo iš jaunuolių mamos ir močiutės. Jauni žmonės nori būti kartu, tačiau jų šeimos kategoriškai tam nepritaria. „Čia yra mano sprendimas, būti su Minvydu, ar ne. Kodėl aš jį turėčiau palikti? Dėl to kad mano šeimos nariai to nori? Nesąmonė kažkokia“, – „TV Pagalbos“ studijoje kalbės Inesa.  

Minvydą užauginsi močiutė įsitikinusi, kad Inesa nėra tinkama jo anūkui, nes yra netvarkinga ir nešeimyniška. Pas močiutę glaudęsis Minvydas su Inesa neseniai paliko šiuos namus.

„Ji rado pas mane tokią aukso gyslą. Jeigu ryte atsikelia, aš geriu kavą, o ji nesugeba pasakyti „labas rytas“, snukį susukus ateina, užsikaičia kavą, tepasi sumuštinius ir lyg manęs nebūtų... Aš esu lyg tuščia vieta. Pavalgo, atsistoja nuo stalo ir nesugeba net ačiū pasakyti. Atsikelia, lovos niekada nepaklos, jei prašau indus išplaut, indus išplaus tik tada, kai paprašau. Jei iš vakaro nepaprašau, kitą rytą atsikeliu ir indai būna palikti neplauti, negaliu net pusryčiu pavalgyti. Nemoka valgyti daryti, grindų neplauna“, – priekaištus Inesai dėl jos nevalyvumo reikš Minvydo močiutė.

Inesos mama Audronė tikina, kad gyvenimo jos dukrai su Minvydu nebus. Moterį piktina tai, kad Minvydas niekur nedirba, neturi nuosavo būsto ir sėdi močiutei ant sprando.

„Ką jis gali suteikti jai, jei močiutei ant sprando sėdi. Jei būtų toks geras, tai turėtų ir darbą ir kur gyventi“, – priekaištaus Audronė.

Minvydas atskleis, kad jo šeima nori, jog šis susirastų merginą iš labiau pasiturinčios ir geresnės šeimos.

„Viskas vien dėl to, kad esame iš neturtingųjų šeimos. Nei ji neturi, nei aš neturiu nieko ir dėl to netinkame vienas kitam“, – konflikto priežastį atskleis jis.

REKLAMA

Minvydo teigimu, šiuo metu jo draugė laukiasi ir jis nori ją kuo greičiau vesti.

Mindvydas pasakos, kad šiuo metu jaučiasi talžomas iš visų pusių ir neturi, kur gyventi.

„Labiausiai nerimaujame dėl to, kad neturime, kur būti, nes visi atsuko nugaras. Ir kai neturime, kur būti, negalime savęs išlaikyti, susirasti darbą ir į jį važinėti“, – kalbės jaunas vyras.

Visą istoriją žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
A
Asta
2020-02-23 12:55:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie čia priekaištai giminėms/? Patys savimi pasirūpinkite, ypač jei jau vaiko laukiatės. Tikrai niekas negali priversti jūsų išsiskirti, bet ir jūs negalite nieko priversti jums parūpinti pastogę, maistą.
Atsakyti
-4

A
Aliona
2020-02-23 13:04:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugiau pastangu patiems.
Atsakyti
-2

V
Vaida
2020-02-23 14:56:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu pizdec, ir mes su vyru iš nepasiturinčių šeimų, bet turim ir darbus, ir butą issinuomave gyvenam, dar ir pramogoms lieka. Patarimas toks, nelaukit kol kas nors ką nors duos, o dėl savo gyvenimo reikia ir pačiam pasistengti. Net pikta...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų