Paskaičiavo, per kiek minučių moteris patiria orgazmą: trukmė stebina

Nauji duomenys atskleidžia, kad seksas moterims tikrai yra geresnis, jei į tai žiūrite kaip į maratoną, o ne į sprinto varžybas, rašo thesun.co.uk.

Naujas tyrimas tiksliai parodo, kiek vidutiniškai užtrunka, kol tiesiai moteris pasiekia orgazmo tašką ir tai yra ilgiau, nei dauguma vyrų gali pagalvoti.

Nors vidutinis vaikinas pasiekia kulminaciją vos per šešias minutes, paaiškėjo, kad moterys vidutiniškai trunka 13,41 minutės.

Taigi, nors Holivudo sekso scenose aktorės per kelias sekundes gali patirti euforiją, tačiau miegamuosiuose viskas vyksta šiek tiek lėčiau.

Ši išvada pateikta po neseniai atlikto tyrimo, kuris buvo paskelbtas žurnale „Seksualinė medicina“ ir kurio metu buvo ištirta, per kiek laiko moterys patiria orgazmą.

Mokslininkai subūrė 645 moterų grupę iš 20 šalių, daugiausia iš Anglijos, Nyderlandų, Indijos ir JAV.

Tyrimo dalyvės buvo heteroseksualios moterys, turinčios monogamiškus santykius, o vidutinis tyrime dalyvavusių moterų amžius buvo apie 30 metų.

Tai gali neatrodyti labai seksualiai, tačiau šios merginos buvo paprašytos įsijungti chronometrą, o pasiekus orgazmą jį sustabdyti – visa tai buvo reikalinga vardan mokslo.

Per aštuonias savaites laikas svyravo nuo 12,76 minučių iki 14,06 minučių, o 17 procentų dalyvių niekada nepatyrė orgazmo.

Vidutiniškai 68,6 proc. moterų prireikė ir kitokio pobūdžio veiksmų, įskaitant bučiavimąsi, „lengvą įkandimą“ ar kitų kūno dalių palietimą iki kulminacijos.

Kai kurios pozicijos taip pat buvo veiksmingesnės už kitas, o geriausi rezultatai buvo pasiekti moteriai esant viršuje.

Santykių statusas taip pat neturėjo jokios reikšmės, nes tiek ištekėjusioms, tiek nesusituokusioms moterims prireikė maždaug tiek pat laiko.

Tyrėjai taip pat nustatė kai kuriuos kitus stebinančius veiksnius, kurie darė įtaką, kaip greitai moterys patyrė orgazmą.

Kaip bebūtų keista, jie pastebėjo, kad kojinės iš tikrųjų gali padidinti malonumą.


Rašyti komentarą...
n
nuoroda
2020-02-17 17:17:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
po tokiais straipsniais iškrypėliai ir suteneriai deda savo skelbimus
Atsakyti
-3

V
Vycka
2020-02-17 09:24:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tipo kojine an galvos užmauni ir malonums, ane..
Atsakyti
-4

J
Jolita.
2020-02-17 20:51:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turime tai žinoti. Ačiū.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų