To dar nebuvo matę: nufilmavo, kaip dalis kapinių dingsta į nežinią

Italijos turistinio miestelio Kamoljo gyventojai su siaubu stebėjo, ką nuošliauža padarė miesto kapinėms. Į Viduržemio jūrą prasmego daugiau nei 200 karstų, o visą situaciją nufilmavo tokios įvykio dar neregėję liudininkai.

Užfiksuotame vaizdelyje matyti, kaip žemyn į jūrą nuslenka dalis ant uolos skardžio išsidėsčiusių kapinių. 

Skaičiuojama, kad jūra pasiglemžė maždaug 200 žmonių palaikus, žemyn į jūrą taip pat nugarmėjo dvi koplyčios. Kamoljo meras Francesco Olivari šią nelaimę pavadino „neįsivaizduojama katastrofa“, rašo CNN.

Kol kas iš jūros pavyko ištraukti maždaug 10 karstų, o ar pavyks išgelbėti likusią jų dalį – neaišku. Tad mirusiųjų artimieji vis dar nežinioje.

Manoma, kad ši nelaimė įvyko dėl savaitgalį netoliese vykdytų pakrantės tvarkymo darbų. Dar šeštadienį uolose buvo pastebėti nerimą sukėlę įtrūkimai, dėl kurių darbus teko sustabdyti.

Nelaimė įvyko pirmadienio popietę.

Dabar įvykio vietoje dirba specialistai, kurie aiškinasi, ar yra dar vienos nuošliaužos rizika. Taip pat tarnybos deda visas pastangas, kad iš jūros būtų ištraukta kuo daugiau mirusiųjų palaikų.

Deja, gyventojai įspėjami, kad išgelbėti pavyks tikrai ne visų mirusiųjų palaikus – dalis jų taip ir liks palaidoti Viduržemio jūroje.

Savo akimis pamatyti nelaimę galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų