Dvi moterys apsimetė pensininkėmis, kad greičiau gautų vakciną nuo Covid-19

Dvi moterys Orlando mieste, Floridos valstijoje, apsimetė pensininkėmis, kad gautų antrąją Covid-19 vakcinos dozę, tačiau šis jų planas neišdegė ir jų klasta buvo atskleista.

44-erių Olga Monroy-Ramirez ir 34-erių Martha Vivian Monroy į vakcinacijos vietą atvyko dėvėdamos skrybėles, akinius ir pirštines. Tokiu būdu jos bandė apsimesti, kad joms yra daugiau nei 65 metai.

Deja, moterų klasta buvo pastebėta. Abiejų moterų gimimo data asmens tapatybės dokumentuose nesutapo su tomis datomis, kurias jos paskelbė registruodamosis vakcinai. 

„Ar jūs suprantate, kad jūs pavogėte vakciną iš žmonių, kuriems jų reikia labiau nei jums?“, – nufilmuotame vaizdo įraše piktu tonu moterų klausė pareigūnas.

Abi moterys iš policijos sulaukė įspėjimo. Joms taip pat buvo uždrausta lankytis vakcinacijos vietoje, o antrąją vakcinos dozę jos gaus tik tada, kai ateis jų eilė. Dėl šio incidento vakcinacijos vietoje buvo sustiprinta apsauga.

Šiuo metu Floridos valstijoje nuo Covid-19 yra skiepijami visi vyresni nei 65-erių gyventojai.

Tiesa, panašu, kad anksčiau šis moterų planas išdegė, nes jo jau buvo gavusios pirmąją vakcinos dozę ir turėjo tai įrodančią JAV ligų kontrolės ir prevencijos centro kortelę.

Gudravusių moterų akistatą su pareigūnais pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų