Miško glūdumoje aptiko siaubo filmą primenančią vietą – medžius puošė pririštos lėlės

Jungtinėje Karalystėje netoli Hensfordo miestelio esančiame Kanoko Čeiso miške viena moteris pamatė siaubo filmą primenantį vaizdą. Ji miške aptiko vietą, kurioje prie medžių buvo pririštos ar net prikaltos purvinos lėlės. Negana to, šalia jų buvo rasta ir Vidža lenta, kuri tariamai yra naudojama „dvasioms išsikviesti“ ar su jomis „pasikalbėti“.

Moteris tikino, kad buvo ne juokais pašiurpusi ir nesuprato, kodėl ten yra iškabintos lėlės. Pasak jos, lėlės buvo, rodos, prikabintos tam tikra tvarka ir turėtų kažką reikšti. Moteris aiškino, kad net kreipėsi į draugę, kuri save pristato mediume, jog ši apžiūrėtų vietą ir pasakytų, ar jaučia ką nors mistiško, praneša „Birmingham Live“.

Žinia apie tokią vietą netrukus pasklido internete ir joje apsilankė ir daugiau susidomėjusių žmonių. Vienas jų – Richardas Pursehouse'as, kuris nufilmavo siaubo filmą primenančią vietą ir jos vaizdeliu pasidalijo savo „YouTube“ paskyroje.

Kol kas nėra aišku, kas ir kodėl sukūrė tokią erdvę Kanoko Čeiso miškuose. Taip pat neaišku, kodėl ten yra palikta ir Vidža lenta.

Miško vaizdo įrašą galite pamatyti siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
P
Pipl.
2021-02-17 18:54:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Wudu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų