Tiriama mįslinga žmogžudystė Kaune: kažkas paliko vyrą mirti

Kauno teisėsauga aiškinasi mįslingas žmogžudystės aplinkybes. Daugiabutyje, iš išorės užrakintame bute, rastas nebegyvas vyras, jo kūne daugybė durtinių žaizdų. Žmonės sako, kad kaimyno jau kurį laiką nematė išeinančio iš namų.

Mįslinga žmogžudystė sukrėtė Baltijos gatvės penkiaaukščio gyventojus. Buto viduje aptiktas nebegyvas vyras. Penkiasdešimtmečio kūnas tysojo koridoriuje kraujo klane, o buto durys buvo užrakintos iš išorės. Vyriškio pasigedo giminės. Jie kelias dienas bandė su kauniečiu susisiekti, tačiau nesėkmingai.

Penktadienio ryto duomenimis, kol kas niekam įtarimai nepareikšti, įtariamasis nesulaikytas.

„Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo, intensyviai vykdomi būtini proceso veiksmai siekiant išsiaiškinti visas įvyko aplinkybes. Asmenį rado jo buvusi sugyventinė, jo namuose, ji ir paskambino bendruoju pagalbos telefonu. Mirusio kūne rastos daugybinės durtinės, pjautinės žaizdos", – komentavo Kauno apygardos prokuratūros atstovė Simona Snitkaitė-Kareivienė.

Dūriai užfiksuoti įvairiose kūno vietose. 

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tiriama mįslinga žmogžudystė Kaune: kažkas paliko vyrą mirti

Kaimynystėje gyvenanti moteris tai, kas vyko daugiabutyje, prisimena taip: „Žiūriu, 5 mašinos, aš greitai šitaip išėjau, žiūriu, čia atidaryta, čia vieni eina, kiti. Paskui su lagaminėliu, kaip filmuose, tie tyrėjai. Vienas čia langą atidarė, kad jau kvapas jo buvo…"

Kaimynai sako, kad ir jie jau seniai bematė vyriškį, išeinantį iš buto. Tačiau su juo sako artimai nebendravę, tad nieko blogo neįtarę.

„Kokią savaitę laiko nematėme, vaikščiojo vaikščiojo, o paskui nesimato nei jo žmonos tos, nei jo…", – sako kaimynas.

O ir grumtynių garsų ar riksmų  pastarosiomis dienomis negirdėję. Vyras mėgdavo stikliuką, bet kompanijų į namus nesikviesdavo ir išgertuvių triukšmo nekeldavo 

„Nesigirdėdavo, kad būdavo triukšmai, kad išgėręs būdavo matydavosi, kad ateina išeina išgėręs", – prisimena kaimynė.

Kaimynai pasakoja, kad vyras čia į ketvirtą aukštą atsikraustė praėjusių metų pabaigoje, kai jo motina nusipirko butą. Pas jį įsikūrė ir sugyventinė. Vėliau kaimynai sako pastebėję, kad ji laukiasi, ir neseniai pagimdė kūdikį. Tačiau, pasak kaimynų, negyvėlį aptiko kita moteris, su kuria vyras gyveno anksčiau.

Pareigūnai apklausinė kaimynus. Ieškomi liudininkai, ką nors žinantys apie siaubingą įvykį. Kol kas įtarimai dėl žmogžudystės niekam nepareikšti. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų