Šimonytės patarėja pasakė, kokių atlaisvinimų galime sulaukti po Velykų

Po Velykų žadama nemažai atlaisvinimų verslui ir žmonėms. Kokie jie bus TV3 žinių „Dienos komentare“ atsakė premjerės patarėja sveikatos apsaugai Živilė Gudlevičienė. 

Patarėją kalbino žurnalistas Vladimiras Laučius. 

Žadate iš karto po Velykų veiklos atlaisvinimo saldainius. Sakykite, kokie tai bus veiklos atlaisvinimai?

Iš karto po Velykų jų tikrai nebus, bet iš karto po Velykų pradedame svarstyti. Jau ankščiau kreipėsi ir didieji prekybos centrai tie, kurių įėjimai ne iš lauko, o iš centrų vidaus. Tai vėl bus atnaujintos diskusijos su šiais centrais. 

Taip pat ir M.A.M.A pavyzdys parodė, ir šią savaitę gavome labai daug prašymų iš pramogų arenų. Tai sėdime ir dėliojame tuos reikalavimus. Kas buvo žadėta ir prieš Velykas, tai lauko kavinės, tačiau situacija sutrukdė. Tikrai visi matėme, kad kovido atvejų skaičius pradėjo didėti.

Tam įtakos turėjo ir didesnis žmonių mobilumas, atšilę orai, kada žmonės buvo mobilesni. Bet šiai dienai situacija rodo, kad truputį pradėjus augti, ta situacija vėl stabilesnė.

Ponia Gudlevičiene, o kodėl sakote, kad dabar reikėtų svarstyti atlaisvinimus, jeigu situacija pablogėjo ir susirgimo atvejų skaičius didėja?

Taip, pablogėjo, bet kol kas to didžiulio šuolio nematome, koks buvo baiminamasi, kad bus. Stebėsime šias savaites iš švenčių, ir pošventinį periodą, jei situacija neblogės, todėl ir svarstome, kad būtume pasiruošę.

Visą laiką visi klausia, kokie toliau planai, ką toliau darysite – tai ir svarstome, ką toliau galėtume daryti priklausomai nuo situacijos. 

Bet prieš mėnesį skaičiai buvo geresni ir tada net nesvarstėte tokių atlaisvinimų, apie kuriuos kalbate dabar. Kodėl?

Svarstėme. Šie didieji prekybos centrai jau kreipėsi senokai, bet tas ir buvo komunikuojama, kad viską darome etapiškai. Atidarome vienas veiklas – stebime situaciją, jei ji drastiškai neblogėja, atidarome kitas veiklas ir vėl stebime situaciją.

Jau ateina didesni kiekiai vakcinų, jau vis daugiau ir daugiau žmonių bus vakcinuota.

O kodėl nepavyko paskiepyti didelio procento senjorų, žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 


Rašyti komentarą...
A
2021-04-02 20:20:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieve, kada jie ateis į protą..
Atsakyti
-8

J
J.R.
2021-04-02 20:18:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seime atsilaisvink nuo darbo pats....
Atsakyti
-8

V
Vėl
2021-04-02 20:14:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusišnėkėjo.
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (66)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų