Rusijos slidinėjimo sporto žvaigždė po finišo ėmė verkti

Dar visai neseniai sporto pasaulį sukrėtė Rusijos slidinėjimo sporto žvaigždės bandymas varžovui lazda smogti į nugarą, o dabar būtent dėl sulūžusios lazdos jis neteko pirmosios vietos ir aukso medalio.

Rusas Aleksandras Bolšunovas prieš mėnesį sukėlė tikrą skandalą, kai slidinėjimo taurėje vyrų estafetės metu ties finišo tiesiąja nesportiškai pabandė smogti savo lazda varžovui į nugarą, o nepavykus, pyktį išliejo po finišo tyčia partrenkdamas suomį. Tąkart sporto pasaulis pasmerkė brutaliai besielgusį rusą, o jo komanda buvo diskvalifikuota.

O štai dabar Bolšunovas dalyvavo pasaulio čempionate, 50 kilometrų lenktynėse, ir rusas vėl atsiduria įvykių centre. Jis tvirtai pirmauja ir jau užuodžia aukso medalį, tačiau finišo tiesiojoje lazda, kuria prieš mėnesį Bolšunovas bandė tvoti varžovui, sulūžta, o likęs tik su viena, jis praranda greitį ir į priekį praleidžia du varžovus iš Norvegijos.

Taip pirmą vietą praradęs Bolšunovas iškart po finišo apsipylė ašaromis. Tiesa, rusas užėmė ne trečią, o antrą vietą, kadangi jį aplenkęs ir pirmas finišavęs Johannesas Klaebo už šį pavojingą lenkimą diskvalifikuotas. Dažnai skandalais garsėjantis 24-erių Bolšunovas yra tikra šio sporto žvaigždė – daugkartinis pasaulio ir olimpinių žaidynių medalininkas.


Rašyti komentarą...
A
Algis
2021-03-09 00:02:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gamta klaidų nedaro...
Atsakyti
0

A
Algis
2021-03-09 00:06:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ir turėjo būti, tvarka turi būti...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų