Rusijos politikų seksualinis gyvenimas iš arti: klesti erotiniai žaidimai ir meilužės

Žinoma Rusijos psichiatrė-seksopatologė, profesorė ir televizijos laidų ekspertė Dilia Jenikejeva apie Rusijos politikų seksualinį gyvenimą sprendžia iš savo 30 metų klinikinio darbo patirties. Mat tarp jos pacientų nemažai ir politikos elito atstovų.

Tarsi ant lentynėlių sudėliojo ministrų, deputatų, oligarchų ir net prezidentų  psichoseksualines ypatybes. Kai kuriuos savo tyrimo rezultatus publikavo  politikams skirtame žurnale „Prezidentas, parlamentas, vyriausybė“, kuris platinamas tik valdžios kabinetuose. O jos knyga „Kodėl ir kaip geria politikai, verslininkai ir „naujieji rusai“ sulaukė neregėto populiarumo Rusijos valstybės Dūmoje.

Politikų sekso skandalus aptarinėja viso pasaulio žiniasklaida

Visame civilizuotame pasaulyje asmeninis žinomų žmonių gyvenimas, tarp jų ir politikų, yra padidinto dėmesio zonoje. Bet tai ne vien smalsumas pažvelgti per rakto skylutę į pasaulio galingųjų miegamuosius, bet ir suteikia galimybę labiau pažinti juos. Juk eiliniam piliečiui svarbu žinoti, kas iš tikrųjų diriguoja jo šalies politikai.

Аmerikiečių politikai visais laikais deklaravo ir akivaizdžiai demonstravo šeimos vertybes bei santarvę meiliai apsikabindami ir pasibučiuodami minios žmonių akivaizdoje. Ypač prieš rinkimus. Nepaisant to, buvusio JAV prezidento Johno F. Kennedy intymūs ryšiai su meilužėmis bei jo pleibojaus reputacija buvo gerai žinoma amerikiečiams. O kito Amerikos prezidento Billo Clintono sekso skandalą su Monica Lewinsky (nors iki šiol neaišku, ar iš tikrųjų tarp jų buvo lytinis aktas) aptarinėjo viso pasaulio žiniasklaida. Kaip ten bebuvo, bet jų, kaip politikų populiarumui, tai nepakenkė.

Prancūzai apskritai pakantūs aukščiausio rango politikų seksualinėms nuodėmėms. Iškilus viešumon, kad tuometinis šalies prezidentas Fransua Miteranas turi nesantuokinę dukterį, mažai paveikė jo politinę karjerą ir reputaciją.

REKLAMA

Ką reiškia vien kito buvusio Prancūzijos prezidento Nicolas Sarkozy vedybos su buvusiu modeliu ir dainininke Carla Bruni?.. Tiesa, pirmiausia moteris išgarsėjo viešais pasisakymais apie savo nemeilę monogamiškiems santykiams ir kad negalima prisirišti prie vieno sekso partnerio. Po kiek laiko viename savo interviu C.Bruni įvertino sutuoktinį pirmiausiai  kaip puikų meilužį lovoje. Girdi, jų seksualinis gyvenimas – kažkas nežemiško. „Tikėtina, kad jų naktys iš tikrųjų labai aistringos, juk Sarkozy gyslomis teka ne tik čigoniškas kraujas. Tokie žmonės būna seksualiai labai temperamentingi“, – patvirtino Prancūzijos buvusios pirmosios damos žodžius seksologė D.Jenikejeva.

O sprendžiant iš S. Berlusconi sekso skandalų, italams politika netrukdo išlaikyti gerą potenciją sulaukus ir 75 metų. Nors galėjo būti ir taip, kad jam vien valdžios ir savo galingumo pojūtis buvo stiprus afrodiziakas. „Žvelgiant iš psichiatrijos pozicijos, kai žmogus nori atkreipti į save dėmesį ar visada būti dėmesio centre, jis  nesibodi viešai skalbti savo apatinių. Vienaip ar kitaip, bet savo piliečių akyse Berlusconi išliko ne tik kaip žinomas politikas, bet ir kaip tikras vyras, nepaisant jo daugybės meilužių ir sekso skandalų su prostitutėmis “, – užtarė karštąjį italų politiką pašnekovė.

Nebelieka aistros ir jėgų moterims

Seksopatologė pripažino, kad tie, kurie pasiekia didelių socialinių aukštumų vyrai – protingi, labai darbingi ir atsparūs stresinėms sitaucijoms. Bet išvien su pozityviais dalykais, turi daugybę ir neigiamų savybių: dauguma iš jų egoistiški, godūs, veidmainiai ir su dviguba morale žmonės. „Jie meluoja visiems ir visada: ir tautai, ir žmonoms, ir meilužėms, ir partijos bendražygiams. Viešumoje jie vienokie, o gyvenime visai kitokie. Bet taip sugeba „persikūnyti“, kad juos pamatęs Stanislavskis mirtų iš pavydo“, – teigė D.Jenikejeva.

Tačiau seksopatologės įsitikinimu, būtent dėl tos  liepsnojančios meilės politikai, tokių vyrų libido sublimuojasi ir nebelieka aistros bei jėgų moterims. Žinoma, negalima politikų vertinti pagal vieną kurpalių. Kai kuriems iš jų  libido galėjo sublimuotis ir po seksualinio potraukio formavimosi periodo, dėl vienokių ar kitokių priežasčių nepavykus sėkmingai realizuoti seksualinį poreikį. O kai kuriuos iš jų, panašu, ištiko pirmos seksualinės patirties nesėkmė. „Mat per jaunuoliško hyperseksualumo periodą, kai paprastam vaikinui seksas tampa dominuojančiu poreikiu, ambicingi jauni žmonės atkakliai mokosi, stoja į partijas, aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime“,– teigė pašnekovė.

REKLAMA

Prieš kiek laiko žinoma seksopatologė, garsėjanti aštriais pasisakymais, viešai pareiškė, kad dauguma Rusijos politikų turi įvairių seksualinių negalavimų. „Žinia, seksas daro įtaką protui, logiškam mąstymui, apgalvotų ir teisingų sprendimų priėmimui. Todėl, jei žmogus skiria pakankamai laiko intymiems santykiams, su juo viskas gerai. O jei vyras turi sekso problemų, jis stengiasi visą savo energiją nukreipti į kitas energingas veiklos sritis: karjerą, valdžios siekimą, pinigų „kalimą“, – teigė D.Jenikejeva.  Anot jos, daugumai aukštus postus užimantiems politikams seksas buvo reikalingas tik giminės pratęsimui. O taip pat kaip ir vienas iš būdų atsipalaiduoti, pašalinti stresą, pakelti tonusą. 

„Bet tikrai seksas politikams nėra „dainų daina“, kaip sakė caras Solomonas. Juk meilė tarp vyro ir moters – aukščiausia jos išraiška, jų santykių viršūnė. Norint būti mylimu ir mylėti, reikia labai daug atiduoti kitam žmogui savo emocijų, jėgų, negailėti laiko ir dėmesio. Iš kur politikai visa tai paims?! Juk jie emociškai išsekę ir nesugeba bent trumpam atitrūkti nuo savo veiklos ir visapusiškai skirti savo brangų laiką  mylimai moteriai arba nustebinti ją gražiu, riterišku poelgiu“, – įsitikinusi pašnekovė. Anot jos, valdžios vyrai nesugeba įsimylėti taip, kad pamestų galvą dėl moters, nemoka uždegti moters taip, kad jai norėtųsi atsakyti tuo pačiu į partnerio jausmus.

Apsiriboja erotiniais žaidimais pirtyje

Nepaisant žinomos seksopatologės nuvertinimo dėl vyrų lytinio pajėgumo, vis dėlto kai kurie  politikai turi pasisekimą tarp moterų. „Visa tai tik vaidyba. Esant tokiam užimtumui ir darbo krūviui lytinis potraukis paprasčiausiai išgaruoja. Jei normaliam vyrui seksas būna 3 – 4-oje vietoje, tai politikui – priešpaskutinėje. O kai seksualiniai poreikiai nerealizuojami, jie prapuola“, – atrėžė D.Jenikejeva.

Sekso ekspertė neneigė, kad nemažai politikų turi meilužes. Kai kurie naudojasi merginų pagal iškvietimus paslaugomis:

REKLAMA

„Taip, žinoma, politikas gali padovanoti savo meilužei mašiną, butą. Bet juk tai daroma ne iš širdies, be emocijų, iš anksto viską apskaičiuoja, kad tik jam būtų naudinga. Anot pašnekovės, nes dauguma iš jų – godūs ir šykštūs žmonės. Todėl prieš turėdami meilužę, tokie vyrai dešimt kartų pagalvos, kaip tai atsilieps jų įvaizdžiui, ar neiškils skandalas žiniasklaidoje, kiek jam tas malonumas kainuos pinigais ir panašiai. Politikai kaip šachmatininkai – apskaičiuoja kiekvieną savo ėjimą, kiekvieną savo žingsnį toli į priekį. Iš tikrųjų dauguma politikų savo intymųjį gyvenimą „užrakinę septyniais raktais“, kadangi supranta, jei paviešins, praras dalį juos palaikančių žmonių.“

„Patikėkite, meilužės tikrai nesulaukia romantiškų vakarų prie žvakių šviesos. Tarp  mūsiškių politikų labai populiarūs erotiniai žaidimai pirtyje arba trumpalaikiai susitikimai viešbučiuose. Bet dažniausiai viskas apsiribojama oraliniu seksu“, – tvirtino D.Jenikejeva.

Anot jos, tam reikalui jie turi nuolatinę merginą, kurią visada galima išsikviesti 15 minučių.

 „Nes dažnai būna ir taip: meilužė tik mechaniškai pakelia jo pasididžiavimą. Juk valdžios vyrų potencijai kerta ir nesaikingas alkoholio vartojimas. Pagal politikų  išgertą alkoholio kiekį, jie gerokai lenkia kurį nors santechniką alkoholiką.  Nors  daugumai politikų alkoholizmas ir netrukdo dirbti. Turėjau pacientų tarp jų, kurie per dieną išgerdavo po du butelius konjako ir sėsdavo prie automobilio vairo. Nors išoriškai visai neatrodė, kad yra išgėrę. Aišku, sveikatai atsiliepia: Tai ir stenokardija, širdies ligos, hipertonija ir panašiai“, – tvirtino D.Jenikejeva.

Anot jos, nepaisant to, vis dėlto jie labai atsparūs alkoholiui. Taip pat, kaip ir stresams.  Užtat prasti popieriai su seksualinėmis galimybėmis. Tarp tų vyrų, kurie kreipiasi į seksopatologę, 10 – 20 proc. turi erekcijos disfunkcijos problemų. Tarp politikų tokių gerokai daugiau. „Bet kartais jie net neįtaria turintys problemų. Tikina, kad jiems viskas gerai, dangstosi meilužėmis. Bet paaiškėja, kad viskas apsiriboja oraliniu seksu. O tokį seksą gali sėkmingai praktikuoti ir 75 metų dėdulė. Nors dažnai būna ir vadinamoji dalinė impotencija. Pavyzdžiui, su prostitute jam viskas gerai gaunasi, o su žmona ne“,–  vardijo savo pacientų negalavimus žinoma sekso ekspertė.


Rašyti komentarą...
K
Kas
2021-03-07 20:22:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rusija jau mada tokia gaunas. Tai kalėjimai baisus tai politikų seksas. O kaip Lietuvoje viskas gražu. Politikai mūsų ir išlaiko prostitutės. Ir apie kalėjimus parašykit. Ar toturuote leidimo neduoda?
Atsakyti
0

K
Kas
2021-03-07 20:22:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rusija jau mada tokia gaunas. Tai kalėjimai baisus tai politikų seksas. O kaip Lietuvoje viskas gražu. Politikai mūsų ir išlaiko prostitutės. Ir apie kalėjimus parašykit. Ar toturuote leidimo neduoda?
Atsakyti
0

P
Pju
2021-03-07 21:34:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Politikai tai ne demokratai ir ne valdžia kuriai įsakus įstatymas ir visuomenė seka bendražygiškai pritardami tinka ir gyvenas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų