Prieš metus mirusio Girdvainio žmona – apie begalinį ilgesį ir skausmą: man Gediminas niekur nepradingo

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina aktorę Kristiną Andrejauskaitę. Prieš metus mirusio vieno žymiausių ir talentingiausių Lietuvos aktorių Gedimino Girdvainio žmona atvirai sako, kad vis dar negali susitaikyti su mintimi, kad mylimas vyras niekada nebegrįš. 

„Man atrodo, kad durys tuoj atsidarys ir Gediminas pro jas įeis. Kadangi jis mirė mūsų sodyboje, aš iki šiol būdama namie vis pagalvoju, kad vyras ten dirba, ilsisi... O kartais pagaunu save jam ką nors sakant, lyg sėdėtų kitame kambaryje.

Sunkiausi man buvo pirmi trys mėnesiai, nes toks skausmas užeidavo, kad norėjosi jį suvalgyti tiesiogine šio žodžio prasme. Pradėjau be saiko, godžiai kimšti į save viską iš eilės. Bet, dėkui Dievui, kažkaip sustojau“, – jautriai pasakoja K. Andrejauskaitė.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kristinos Andrejauskaitės gyvenimo akimirkos

Teatro ir televizijos aktorė labai gerai atsimena tą dieną, kai su žentu rado sodyboje prie židinio sukniubusį G. Girdvainį. Moteris tikina, kad vaizdas, kurį išvydo įėjusi į namo vidų, niekada nebeišsitrins iš atminties – lyg sustojęs filmo kadras.

Daugiau negu penkiasdešimt metų drauge su G. Girdvainiu nugyvenusi aktorė pasakoja, kad jie patyrė visko – buvo atsidūrę net ant skyrybų slenksčio. Bet K. Andrejauskaitė tuomet priėmė sprendimą palikti Šiaulių dramos teatrą ir su neseniai gimusia dukrele atsikraustė į Vilnių, kur jau gyveno ir dirbo G. Girdvainis.

„Labai gerai pamenu savo mamos žodžius, kad ką aš pasakysiu paaugusiai dukrai, jei išsiskirsiu. Kaip paaiškinsiu, kur yra jos tėtis ir kokia ta priežastis, kad pasukome skirtingais keliais? Tik dėl to, kad gyvenome kurį laiką atskirai? Dabar tik džiaugiuosi, kad tuomet apsisprendžiau likti su Gediminu, nes jis buvo nuostabus vyras, tėtis ir pats nuostabiausias senelis. Anūką Karolį jis tiesiog dievino“, – sako K. Andrejauskaitė.

Moteris pripažįsta, kad abu su vyru buvo pavydūs, bet G. Girdvainis kur kas labiau ir papasakoja išskirtinę istoriją, ką jis padarė su kito vyro žmonai dovanotomis rožėmis. Taip pat išgirsite, ar aktorė toliau vaidins žiūrovų pamėgtame seriale „Moterys meluoja geriau“ ir kodėl sūnų Robertą įkūnijantis aktorius jai tapo tarsi tikruoju sūnumi.

Visą interviu su K. Andrejauskaite žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
N
Nasle-1
2021-05-30 23:34:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skauda visiem.Kankina ilgesys ir mintis kad gyvenimas toks trumpas.Kad jau niekad nebebus taip kaip buvo.Dar baisiau kad zinai tos netekties beprasmiskuma.
Korona ateme is manes ir mama ir vyra. Sunku begaliniai sunku.
Atsakyti
-2

N
Našlė
2021-05-30 17:34:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejau tik žvaigždėms teskauda.Man jau bus 10 metų,bet tebeskauda
Atsakyti
-5

T
Ties
2021-05-30 17:07:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai
Apie mirusi vyra tik gerai kalbam.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų