Prezidentūroje įžiebta pagrindinė rūmų eglė: tai padaryti padėjo vaikai

Prezidentūroje įžiebta pagrindinė rūmų eglė. O ją prezidentui Gitanui Nausėdai ir jo žmonai įžiebti padėjo vaikai iš įvairių šalies vietovių. Beje, vaikai ir patys prisidėjo prie kalėdinės eglės puošimo. 

Mažieji iš įvairių šalies vaikų dienos centrų, ugdymo įstaigų prie dar neįžiebtos prezidentūros eglutės, susėdę ant kilimo laukia šalies prezidento ir pirmosios ponios. Šių metų pagrindinės prezidentūros eglės papuošimai išskirtiniai. Natūralūs, Iš vilnos nuvelti, rankų darbo paukšteliai.

„Išeisiu į priekį. Ir dar kartą noriu pasidžiaugti. Šiandien – ypatinga diena. Šiandien įžiebiame pagrindinę prezidento rūmų eglę. Ir, ko gero, šie metai yra skirtingi nei praėjusieji metai. Kadangi mes turime ypatingus papuošalus. Ir kuriant šituos papuošalus, dalyvavote ir jūs vaikučiai, ir ne tik vaikučiai. Iš įvairių Lietuvos vietų“, – sako prezidentas Gitanas Nausėda.

Prezidentas pasiteirauja vaikų apie dekoracijų gamybos procesus: „Ar sunku buvo pagaminti paukštuką? – Ne. – Kiek laiko užtruko? – Kokias gal 20 minučių.“

Pirmoji šalies ponios paukštelių akcija apjungė visą Lietuvą, į prezidentūrą jų atvyko apie du tūkstančius jų. Kai kurie savo vietą rado ir prezidento kabinete.

„Visa Lietuva suskrido iš 60 Lietuvos rajonų, visų rajonų. Suskrido čia, nutūpė simboliniais paukščiais. Ir mums pavyko sukurti tą simbolinį vienybės medį prezidentūroje“, – kalba pirmoji ponia Diana Nausėdienė.

Diana Nausėdienė pasakoja, kad prezidento šeima savo namuose šventėms dar nesiruošia, tačiau pasakoja, koks momentas atėjus Kalėdoms šeimoje – pats svarbiausias.

„Kai šeima susirenka iš visų pasaulio kampelių ir susėda namuose prie tėvų stalo, ir kartu vakarieniauja. Tai yra pats gražiausias, tyriausias dalykas, kai mes galime tiesiog apsikabinti“, – tikina D. Nausėdienė.

Šventėms pasiruošusi prezidentūra kiekvieną advento sekmadienį pravers duris ir į rūmų kiemą, kuris taip jau suspindo kalėdine dvasia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų