Paviešintas incidento įrašas: moteris pareigūną kaltina nepadoriai ją lietus

Pareigūno ir sustabdytos moters vaizdo įrašas paplito internete po to, kai šis buvo apkaltintas dėl nepadoraus sulaikytosios lietimo. Visa įvykio medžiaga – interneto teismui. 

Teksase filmuotas įrašas, kuriame pareigūnas sustabdė 40-metę Rosalinda Nuno Trevino. Anot jo, moteris pravažiavo pro raudoną šviesoforą ir provokavo policijos pareigūnus. 

Moteris skundžiasi, kad sulaikymo metu bent kelis kartus buvo nepadoriai liečiama jos krūtinė. Austino policijos departamentas atsako, kad pareigūnas jokių teisių nepažeidė ir elgėsi pagal protokolą. 

Internautai dvejoja. Vieni sako, kad taip ir atliekamas apieškojimas, nesvarbu moteris ar vyras. O kiti sako, kad akivaizdžiai visa tai vyksta per daug įžūliai, o krūtinė liečiama bent kelis kartus. 

Įraše taip pat girdėti, kaip sulaikytoji reikalauja moters pareigūnės, nes šis pažeidžia jos teises. Departamentas atsako, kad sulaikymo metu nebuvo įmanoma, kad atvyktų moteris, todėl pareigūnas ėmėsi veiksmų. 

Sulaikymo vaizdo įrašas – vaizdo siužete.


Rašyti komentarą...
M
Marius
2020-07-12 05:35:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerbkime policininkus, tada bus maziau nusiskundimu ju elgesiu.
Atsakyti
0

.
....
2020-07-12 21:58:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pamanyk. Nebuvo kaip kitaip apdet pareiguna.
Atsakyti
0

M
Marija
2020-07-13 19:03:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra tiesa, Mariau. Aš labai gerbių juos už šita sunkų darbą ir nė karto gyvenime, ,,neuzsiroviau,,, nei ant blogo policininko nei ant medicinos darbuotojo, nes gerbių juos taip pat. Tokiam darbe reikia, labai daug kantrybės. Man tai taip ir norisi, sitai bobai, už kudlu, tymptelet, kad nezviegtu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų