pareigūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pareigūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pareigūnas“.

Buvęs policijos pareigūnas Radinas lieka galutinai nuteistas dėl piktnaudžiavimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT), išnagrinėjęs buvusio policijos pareigūno Martyno Radino bylą, trečiadienį nutarė atmesti nuteistojo gynėjo skundą, taigi, asmuo liko galutinai nuteistas dėl piktnaudžiavimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Kaip pranešė LAT, trečiadienį teisme išnagrinėta baudžiamoji byla, kurioje buvęs policijos pareigūnas M. Radinas nuteistas už piktnaudžiavimą, padarytą viršijant tarnybinius įgaliojimus, ir nesunkų sveikatos sutrikdymą.

Karališkos šeimos sargybinio poelgis pribloškė internautus: nebegali tylėti

Grupė turistų paraudo iš gėdos po to, kai policijos pareigūnas įsikišo ir užkirstų jiems kelią šaipymuisi iš rūmų sargo. Britų policininkas tapo „TikTok“ žvaigžde po to, kai sudrausmino įžūlius amerikiečių turistus, kurie tyčiojosi iš rūmų sargybinio. Vaizdo įraše matyti, kaip turistai bando atspėti sargybinio vardą ir juokiasi iš jo, rašo dailystar.co.uk. Bet kai jie nesiliovė, policininkas įsikišo ir juos sudrausmino. Jis jiems pasakė: „Šie kariai tarnauja savo šaliai.
2024-03-17

Karys Vokietijoje nušovė keturis žmones, tarp jų – vaiką

Bundesvero karys įtariamas Vokietijoje nušovęs keturis žmones, tarp jų – vaiką, pranešė pareigūnai. Nusikaltimas naktį į penktadienį įvykdytas Rotenburgo apskrityje Žemutinės Saksonijos žemėje. Įtariamasis šaudė dviejose vietose, esančiose 15 km atstumu. Pasak tyrėjų, spėjamas šaulys naktį į penktadienį pasidavė ir buvo suimtas.
2024-03-01

Rinktinės „Aras“ snaiperis Mindaugas: „Ruošiamės blogiausiam scenarijui, bet tikimės, kad jis niekada neįvyks“

Kalbėdami apie paslaptingiausias profesijas Lietuvoje, neabejotinai turėtume įvardyti snaiperius. Supratimą apie šios srities atstovus formuoja nebent kino ekranuose rodomi filmai, tačiau kaip iš tikrųjų yra realybė? Apie šios profesijos subtilybes papasakojo 33 metų rinktinės „Aras“ pareigūnas Mindaugas.

Girtas įkliuvo 23 metus policijoje dirbęs pareigūnas: tą dieną dirbo iš namų

Šakių rajone nuotoliu dirbančiam policininkui nustatytas 1,82 promilės girtumas, tai vidutinis girtumo laipsnis. Marijampolės apskrities policijos atstovė Gintarė Navickaitė BNS sakė, kad girtumas nustatytas Šakių rajono policijos komisariato skyriaus viršininkui, ji atsisakė įvardinti, kokiam skyriui vadovavo minėtas pareigūnas.  Kaip pranešė Policijos departamentas, 44 metų pareigūnui girtumas nustatytas pirmadienį, 13.30 val., jis dirbo nuotoliu namuose.

Vilniuje tramdant smurtaujantį vyrą, sužalotas policijos pareigūnas

Kauno rajone, priešindamasis sulaikymui, vyras sužalojo policijos pareigūną, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, sekmadienį, apie 15 val. 10 min. Kauno r., Neveronių k., Ramučių g., namuose, už smurtą artimoje aplinkoje sulaikomas vyras (gim. 1994 m.) nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų, aktyviais veiksmais priešinosi ir sužalojo tarnybos metu uniformuotą Kauno apskr. VPK pareigūną (gim. 1994 m Pareigūnas dėl rankos riešo ir plaštakos sužalojimų gydomas ambulatoriškai.

Pareigūno šeimoje – pagalbos šauksmas: nedelsiant teko rašyti smurto orderį

Trečiadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) pareigūnui surašytas smurto artimoje aplinkoje orderis. Policijos departamento duomenimis, gruodžio 20 dieną apie 21 val. policija buvo iškviesta dėl konflikto Kauno rajone, Domeikavos kaime. Paaiškėjo, kad savo namuose, ne tarnybos metu konfliktavo blaivus Kauno apskr. VPK pareigūnas. 1979 metais gimusiam vyrui surašytas smurto artimoje aplinkoje orderis.

Patyręs policininkas apie psichozę: tai – vienas siaubingiausių dalykų

Tragiškas įvykis, kai pareigūnas gindamasis nušovė moterį, viešojoje erdvėje sukėlė daug diskusijų dėl policininkų ir medikų apsaugos bei ginklo panaudojimo būtinybės. Savo nuomonę socialinaime tinkle taip pat išreiškė ilgametis policijos pareigūnas Vaidas Giršvildas.

Renatas Požėla: ne visi santykiai tarp policijos ir gyventojų pasibaigia išsprendus problemą

Šūvius į moterį Vilniaus rajone antradienį paleidęs policininkas yra patyręs pareigūnas, sako policijos generalinis komisaras Renatas Požėla. „Patyręs pareigūnas, dirba specializuotame padalinyje, kuris reaguoja į įvykius, susijusius su grėsme asmenų sveikatai ir gyvybei. Jis kaip ir kiti pareigūnai, tuo metu atliko pareigą – gelbėjo savo ir aplinkinių sveikatą ir gyvybę“, – per spaudos konferenciją ketvirtadienį Policijos departamente sakė R. Požėla.

Tragiška moters mirtis sukrėtė Lietuvą – ar bus ir daugiau kruvinų reformos vaisių?

Prieš didžiąsias metų šventes Lietuvą supurtė išties neeilinė nelaimė – policijos pareigūnas nušovė agresyvią, galimai psichine liga sirgusią moterį. Ir prasidėjo visuomenėje sujudimas. Vėl visi suskilo į dvi puses – vieni piktinasi pareigūnų veiksmais, kiti pareigūnus užstoja. O supratimo ir atjautos, panašu, realiai trūksta abiem pusėms. Vilniaus rajonas, vidurys dienos. Agresyvi moteris blaškosi po namus šaukdama, kad ją apsupo „netikri“ policininkai ir nori ją nužudyti.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų